Kim Kardashian’ın SKIMS’i 35.000’den Fazla Müşteri Bekleme Listesinden Sonra Sütyen Stoklarını Stokluyor


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Çoğumuz sütyen alışverişini sevmeyiz. Hepimiz destek istiyoruz ama kimse kısıtlanmış hissetmek istemiyor. Sonrasında üç yıllık gelişim, Kim Kardashian’ın giysi markası SKIMS Eylül 2022’de yıldızlarla dolu bir kampanya başlattı. Becky G, Brooke Kalkanları, cassie, chelsea işleyici, juliette lewisVe Hindistan Moore.

“Tüm kadınların sutyenlerinin içinde kendilerini rahat hissetmelerini ama daha da önemlisi kendilerine güvenmelerini istiyoruz. Bu, SKIMS’in şimdiye kadarki en büyük kampanyası ve onu hayata geçiren harika kadınlarla çalışmaktan daha büyük bir onur duyamazdım.” bu Kardashianlar yıldız o sırada bir basın açıklamasında söyledi

SKIMS’in bildiği çözüm odaklı, ikinci cilt hissine sahip üç koleksiyon vardır: The Naked Collection, The Weightless Collection ve The Now Show Collection.

Bu yenilikçi, bedenleri kapsayan sütyenleri 13 Mart 2023 saat 09.00 PT/ 12.00 PT’de satın alın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367816/kim-kardashian-s-skims-restocks-bras-after-35000+-customer-waitlist?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir