Kim Kardashian’ın SKIMS Viral Bodysuit Sonunda Stoklara Geri Döndü


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

TikTok ve Instagram’ın her yerinde gördüğünüz viral bodysuitler sonunda tekrar stokta. The Sculpting Bodysuit’ten Kim Kardashian’ın giyim markası SKMS defalarca tükendi, ancak tüm sosyal medyanın neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsanız, sonunda şansınız var.

Estetiğiniz ne olursa olsun, buna ihtiyacınız var elbise hayatında. Kazak ve blazerlerin altına giymek için ideal bir katmanlama parçası. Artı, tek başına çok sevimli, sadece bir üst olarak sallamak istiyorsanız. Bu tulum, giydiğim kotlara sığmamı çok kolaylaştırıyor. Her zaman sıkıştırırken sorun yaşarsınız. Uyum sadece gerçek dışı. Sıkılmış hissetmeden istediğim pürüzsüzleştirici heykeli bana veriyor. Bunu pantolon, kot pantolon, etek veya eşofmanla sallayın.

bu SKIMS Şekillendirici Tulum 23 Eylül 2022’de, 12 PM ET/ 9 AM PT’de geri döndü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347628/kim-kardashian-skims-sculpting-bodysuit-restock?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir