Kim Kardashian’ın Sahilde Beyaz Bikinisi: Fotoğraflar – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

kim Kardashian her zaman bir çeşit seksi kıyafeti sallıyor ve onun içinde yaptığı tam olarak buydu. en son Instagram gönderisi. 42 yaşındaki, süper mini beyaz ipli bir bikini giyerken sahile giden merdivenlerde poz verdiği fotoğrafların bir slayt gösterisini yayınladı.

Kim, Instagram’da kız kardeşini işaret eden bir fotoğraf slayt gösterisi yayınladı. Kendall Jenner, başlıkta, “@kendalljenner objektifte eli uzun.” Kendall, Kim’in fotoğraflarını yukarıdan çekerken, Kim seksi beyaz bir bikiniyle bir dış mekan merdiveninde poz verdi. İpli bikini, göğsünü zar zor örten ve geniş göğüs dekoltesini ortaya çıkaran süper küçük üçgen bir üst kısım içeriyordu.

Üstü, yanlarında ince askıları olan ve bir çift gümüş güneş gözlüğü ile aksesuarlanmış, eşleşen küçük tanga altlarıyla şekillendirdi. Cazibesine gelince, Kim koyu renk saçlarını açık bırakmış ve gevşek dalgalar halinde ortadan ayırmıştı. Saçları o kadar uzundu ki beline kadar bitiyordu.

Kim son zamanlarda bir sürü seksi mayo sallıyor ve bu bikininin yanı sıra, yakın zamanda Gunmetal’de daracık gri Skims Swim Zip Ön Kolsuz Tek Parça giyen bir Instagram videosu yayınladı. Tek parça, geniş dekolteyi ortaya çıkarmak için fermuarını açık tuttuğu tüm ön kısımda bir fermuar içeriyordu.

Skims Swim’in yeniden lansmanını duyurduğundan beri, Kim bikini fotoğraflarıyla gündemde ve kısa bir süre önce kampanyada seksi, uzun kollu, omuzları açık siyah bir bikini üstü giyerek poz verdiği bir video yayınladı. inanılmaz derecede dalgalı bir yaka ve göğsünü zar zor kapatıyordu. Üst kısmın önü sıska bir iple birbirine bağlanmıştı ve üst kısmı, yanları yüksek ama önü süper dekolte olan uyumlu altlarla şekillendirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/kim-kardashian-white-bikini-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir