Kim Kardashian’ın Pete Davidson’lu Daha Fazla Çocuk Hakkındaki Duyguları Açıklandı – Hollywood Life


Kim Kardashian Pete Davidson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

kim Kardashian erkek arkadaşıyla çocuk sahibi olma olasılığını dışlamadı Pete Davidson! 41 yaşındaki gerçeklik ikonunun, kendisi ve 28 yaşındaki SNL yıldızı erkek arkadaşı yakınlaşmaya devam ederken, muhtemelen ağırlığını tarttığı bildiriliyor. Aslında, bir Kardashian kaynağına göre Kim, Pete’in annesini alıyor. Amy Davidson da hesaba kat! ÖZEL bir kaynak, “Kim, Amy’nin Pete’in torun sahibi olmasını istediğini biliyor ve Pete’in bir gün baba olmak istediğini de biliyor” HollywoodYaşam.

Kim Kardashian Pete Davidson
Kim Kardashian ve Pete Davidson. (MEGA)

“Pete’i çocuklarıyla görmek ona onun ne kadar harika bir baba olacağını gösterdi ve Pete Kuzey’e yaklaştı,” diye devam ettiler. “Sık sık birlikte oynuyorlar çünkü Pete büyük bir çocuk gibi ve Kim bunu görmeyi seviyor. Başka bir çocuğa sahip olma olasılığını dışlamadı ve eğer olacaksa buna hazır. Kaynak, Kim’in Pete’in şakacı tarafını sevse de hamile kalmayacağını da sözlerine ekledi.

“Bir çocuğu taşımaz ve Pete bunu biliyor. Başka bir çocuğu olsa yine vekil kullanırdı” diye açıkladılar. “Ama daha fazla çocuğa sahip olmak, Kim’in hayır diyebileceği bir şey değil. O hala genç ve anne olmayı çok seviyor. Çocuk yetiştirmenin gereklerini biliyor ve bunu kariyerle dengeleyebiliyor. Neredeyse on yıldır bunu yapıyor ve iyi de yapıyor.”

Ancak çocuklar konusunda fikri önemli olan tek kadın Kim değil – Pete ünlü bir şekilde annesine yakındır ve onun onayını isterdi. Ve başka bir kaynak söyledi HollywoodYaşam SADECE annelerinin gemide olmasının yüksek profilli çift için son derece önemli olduğunu. Kaynak ayrı yorumlarda, “Kim ve Pete birbirleriyle çok ilgililer ve ilişkilerinde her iki annenin de olması onlar için önemli çünkü ikisi de annelerine çok yakın” dedi.

“Pete annesini herhangi bir kadının önüne koyuyor ve Kim’in Kris ile ne kadar yakın olduğu bir sır değil. Amy, sürekli olarak telefonda ve FaceTime’da Pete ile konuştuğu için Kim ile yakınlaştı. O her zaman Kim’le birliktedir ve ikisi de onunla sohbet etmeyi sever. Pete son zamanlarda Los Angeles’ta çokça bulunuyor çünkü şu anda çok fazla projesi var ve teklifler gelmeye devam ediyor.”

Amy’nin çift için mutlu olduğunu ve özellikle Pete ile gurur duyduğunu, ancak şu anda çocuklar konusunu zorlamadığını da eklediler. Kaynak, “Amy, hayallerinin peşinden koştuğu için oğluyla gurur duyuyor ve Kim’le güvende olduğu için mutlu” dedi. “Çocuklar söz konusu olduğunda, onun çocuk sahibi olmasını istediğinden emin, ancak doğru zaman ve zaman geldiğinde bunun olacağını biliyor.”

Her halükarda Kim, Amy’nin uzun vadede hayatında olma olasılığını planlıyor gibi görünüyor – Pete’in annesine Anneler Günü için çiçek gönderdi! Pete tatlı ve kararlı bir jestle aynısını Kris Jenner. Amy’nin Kim’i onayladığını ve onun onun için “mükemmel” olduğunu düşündüğünü söylediği gibi, ikisi güzel bir şekilde anlaşıyor gibi görünüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/kim-kardashian-feelings-more-kids-pete-davidson/

Yorum yapın