Kim Kardashian’ın Pete Davidson’a ‘Kardashian’ın Çekimleri Hakkında Tavsiyesi – Hollywood Life


Kim Kardashian Pete Davidson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Nacion/NurPhoto/Shutterstock

kim Kardashianerkek arkadaşıyla ateşli ve ağır romantizm Pete Davidson28, önümüzdeki sezon 2’de ortaya çıkacak. Kardashianlar. Ve komik eski olmasına rağmen SNL star, konu TV için çekim yapmak olduğunda bir profesyoneldir, HollywoodYaşam SADECE buna uyum sağlamakta “zor” bir zaman geçirdiğini öğrendi tip TV’nin. 41 yaşındaki SKIMS’in kurucusuna yakın kaynaklara göre, Kim, bir realite televizyon şovu çekme sanatında ustalaşmış birinden – kendisinin – bazı bilgelik sözleriyle her şeyi tersine çevirmeyi başardı!

Bir kaynak bize “Kardashianları oynamak Pete için farklıydı çünkü o bir karakteri oynamıyor” dedi. “Başlangıçta zor buldu çünkü her zaman her zaman komik değil. Pete’in çok ciddi bir tarafı var ve hayranlarının genel olarak bildiği şey bu değil. Hepsinin onun komedyen olacağına güvendiğini düşündüğünden, şov için bunun uçup gitmeyeceğinden emin değildi. ”

Görünüşe göre, ondan bekledikleri şey bu değildi. “Kim ona her zaman komik olmak zorunda olmadığını söyledi. Onu bu yüzden sevmiyor” dedi kaynak. “Kim ona iyi olacağına ve sadece kameralar orada değilmiş gibi davranacağına dair güvence verdi. Pete’in gerçek ve nazik bir insan olduğunu ve ne olursa olsun izleyicilerin de bunu görebileceğini biliyor.”

Olarak HollywoodYaşam Daha önce bildirildiği gibi, Pete, hayatlarını kameralar önünde yaşayarak ilişkilerinin etkilenmesini istemediği için Kim ile çekim yapmaktan çekiniyordu. Kim onu ​​çekime zorlamasa da, ikinci bir kaynak bize, kendisinin en sonunda ailesinin şovuna katılmaya karar verdiği için mutlu olduğunu söyledi. Kaynak, “Kim, Pete’in onunla programda yer almak istemesine bayılıyor ve onun ne kadar sevimli ve komik olduğuyla gurur duyuyor” dedi. “Kim’in şovdaki ilişkileri hakkında paylaşmak istediği her şey konusunda çok rahat davrandı, Facetime aramaları ve mesajları bile adil bir oyun.”

Peki Kim, 22 Eylül’de Hulu’da gösterime girecek olan 2. sezonun çekimlerinden önce Pete’e başka ne tavsiyede bulundu? Kaynak, “Ona gerçekten verdiği tek tavsiye sadece eğlenmek ve kendisi olmaktı” dedi. “Bunun dışında, doğal olarak olmasına izin verdi. Bunun en tatlı yanı, Pete’in Kim’in dünyasının olabildiğince bir parçası olmak istediği için şovu yapması, bu onların bağlarını kesinlikle güçlendiriyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/kim-kardashian-advice-pete-davidson-filming-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir