Kim Kardashian’ın NYC’deki TIME100 Galasında İpeksi Beyaz Elbisesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


kim kardashian zamanı 100 gala


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

Beyazlar içinde göksel! SKIMS kurucusu kim Kardashian42, Çarşamba günü New York City’deki TIME100 Galasına ipeksi beyaz bir elbiseyle katılırken dikkatleri üzerine çekti. Kardashians star’ın takımı dökümlü bir yakaya ve vücudu saran bir tasarıma sahipti ve dökümlü bir etek ucuyla tamamlandı. Kim şık topluluğu, biri haçlı da dahil olmak üzere birkaç elmas gerdanlık ile birbirine bağladı. Özellikle kuzguni renkli buklelerini gevşek dalgalar halinde giydi ve bronz bir makyaj görünümü salladı.

Kim k time100 gala
Kim Kardashian, 26 Nisan’daki TIME100 Galasında ipeksi beyaz bir elbise giymişti. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Yıldızlarla dolu etkinlikte, oyuncu isimlerin de yer aldığı oldukça etkileyici bir konuk listesi vardı. salma hayek, Elvis yıldız Austin ButlerOnun kız arkadaşı, Kaia Gerber, ve daha fazlası. Katılan ünlülerin çoğu, TIME100 2023’ün En Etkili Kişileri listesinde yer aldı. Ancak galadan bir gün önce, Kim sahneye çıktı. TIME100 Zirvesi ve hukuk alanında büyüyen kariyeri hakkında açıldı.

CNN’lerle sohbet ederken Haşhaş HarlowSalı günü, gururlu dört çocuk annesi, reality TV’yi geride bırakmaktan ve rahmetli babası gibi bir avukat olarak kariyerine odaklanmaktan memnuniyet duyacağını açıkladı. Robert Kardashian Kıdemli2003 yılında öldü. “Her zaman televizyonda olan ve her zaman dışarıda olan çok şey var, ama sanırım arkadaşlarım ve ailem özel zamanlarımıza gerçekten değer verdiğimizi biliyor ve ben de aynı derecede mutlu olurdum. tam zamanlı bir avukat ve bunu yapıyor ”dedi. “Yolculuk gözlerimi gerçekten o kadar çok açtı ki, bunaltıcı bir hal alıyor çünkü yapılacak çok şey var.”

KIM K TIME100 GALA
Kim Kardashian, New York’ta düzenlenen TIME100 Galasına katıldı. (JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock)

Kim, annesine emeklilik hakkında sık sık şaka yaptığını bile itiraf etti. Kris Jenner, 67, on yılı aşkın bir süredir menajeri. “Müdürüm olan annemle hep şakalaşırım. SKKN kurucusu, ‘Kim K. emekli oluyor ve ben sadece avukat olacağım’ diyorum” diye alay etti. “Yani gidip kardeşlerime yardım edebilirsin. Yani hala bir işin olabilir. Ona haber veriyorum!” Milyarder daha sonra izleyicilere ve görüşmeciye, kameralar izlesin ya da izlemesin hapishane reformu konusundaki çalışmalarına memnuniyetle devam edeceğini söyledi. “Bunu yapmak için kesinlikle daha fazla zaman harcardım, kameralar [or] kamera yok,” diye ekledi Kim.

Kim Salı günü zirveye katılırken, seksi şeffaf bir pantolonla büyüledi. 42 yaşındaki ten rengi bir bandeau üstünü aynı renkteki şeffaf bir ceket ve ona uygun krem ​​rengi transparan pantolonla eşleştirdi. Görünümü çok yüksek pompalar, adının yazılı olduğu bir elmas kolye ile de aksesuar haline getirdi ve şık kakülleriyle yüzünü çerçeveledi. Kim sadece bir şekillendirici giyim şirketi ve cilt bakımı markası kurmakla kalmadı, aynı zamanda SKKY Partners adlı bir özel sermaye şirketini de kurdu. Jay Sammons.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/kim-kardashian-silky-white-dress-time100-gala-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir