Kim Kardashian’ın Mystery Man ile ‘Flörtleşmeleri’ Paylaştığı Bildirildi – Hollywood Life


Kim Kardashian'ın Mystery Man ile 'Flörtleşmeleri' Paylaştığı Bildirildi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Felipe Ramales / SplashNews.com

Harekete geçme zamanı? kim Kardashian görünüşe göre Ağustos 2022’de ayrıldıktan dokuz ay sonra yeni bir gizemli adamla nazik bir flörtün tadını çıkarıyor. pete davidson. Dört yaşındaki anneye yakın bir kaynak, “Kim resmi olarak kimseyle çıkmıyor ama ilgilendiği biri var” dedi. Bize Haftalık 30 Mayıs Salı raporu için. “Şimdiye kadar aralarında sadece ince flörtler oldu ama henüz dışarı çıkmadılar.”

kim Kardashian
Kim Kardashian 9 aydır tek başına uçuyor. (Felipe Ramales / SplashNews.com)

Kaynak şunu ekledi: Kardashians 42 yaşındaki güzellik ve moda ikonu, “bir şeylerin peşinden gitmekle ilgileniyor” ve şimdilik “onu radarın altında tutmak istiyor”. İçeriden biri, “Şu an için herhangi biriyle bir randevuda görülmeye hazır değil çünkü bunu büyütmek istemiyor” dedi. “Bir randevuda gördüğünde, her şeyin hızla orantısız bir şekilde patladığını biliyor, ama gözünü diktiği özel biri var, bu yüzden işlerin nereye gidebileceği konusunda heyecanlı.”

Kim ve Pete, Ekim 2021 ile Ağustos 2022 arasında ünlü bir şekilde çıktı ve eski kocası Kanye Batı Pete’i sosyal medya aracılığıyla ve hatta bir müzik videosunda düzenli olarak eleştirdi. Pete, kısa bir yüksek profilli aşk da dahil olmak üzere bir dizi kaçamakla yoluna devam etti. Emily Ratajkowski ile tapılacak derecede tatlı bir ilişkiye yerleşmeden önce Bedenler Bedenler Bedenler ortak yıldız Sui Wonders’ı kovalayın.

Kim Kardashian ve Pete Davidson
Kim ve Pete, Ekim 2021 ile Ağustos 2022 arasında çıktı. (SplashNews)

Ancak Kim, başka bir ilişkiyle ilerleme konusunda dikkatli kaldı ve en az son dokuz aydır bekar kaldı. 22 Mayıs’ta, herhangi bir yeni ilişki konusunda kesinlikle dikkatli olacağını açıkladı. Podcast ile yaptığı bir röportajda “Her zaman umutsuz bir romantik olacağım ve her zaman aşık olmak isteyeceğim ve kesinlikle hayatımı biriyle paylaşmayı ve biriyle bir hayat kurmayı seveceğim” dedi. Jay Shetty ile Amaç Üzerine. “Kesinlikle zamanımı alacağım.”

Çocuk sahibi olmanın onu kiminle çıkacağı konusunda daha “dikkatli” hale getirdiğini açıklayarak devam etti. SKIMS ustası, “Ama ben her zaman aşka inanacağım ve bunu her zaman isteyeceğim,” diye açıkladı. “Bence bu hayatın çok büyülü bir parçası. Ama acele etmemek için zaman ayırma konusunda çok rahat olduğumu düşünüyorum. O kadar çok şey oluyor ki yalnız değilim. Bence bu gerçekten önemli. İnanıyorum, her zaman inanıyorum. Bence olması gereken neyse o olacak.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/30/kim-kardashian-flirtations-mystery-man-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir