Kim Kardashian’ın MFW’de Dalgalı Kısa Saç ve Yan Kısım Makyajı – Fotoğraflar – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

kim Kardashian sadece kesinlikle herhangi bir görünümü çekebileceğini kanıtladı. 41 yaşındaki model, 22 Eylül’de Milano Moda Haftası’nda yeni bir saç modeliyle çıkış yaptı. Kim’in platin sarısı saçları normalden çok daha kısaydı ve yana doğru ayrıldığında süper hacimli dalgalar halindeydi.

kim Kardashian
Kim Kardashian, Milano Moda Haftası’nda dar siyah bir üst ve tozluk ile şekillendirilmiş hacimli dalgalar halinde yana ayrılan yeni kısa platin sarısı saç modelini tanıttı. (arka plan)

Kim son zamanlarda her zaman ortadan ayrılan süper uzun sarı saçlarını sallıyor, bu yüzden bu yeni görünüm hoş bir sürpriz oldu. Koyu siyah köklerle bir tarafa süpürülürken saçlarını aşağı ve ekstra platin vardı. Saçları köprücük kemiğinin hemen altında bitiyordu ve hacimli dalgalar halinde kıvrılmıştı.

kim Kardashian
Kim Kardashian, platin sarısı uzun saçlı. (Laurent VU/SIPA/Shutterstock)

Yeni saç stilini astarlı parlak çıplak dudak, boğucu dumanlı göz ve ekstra koyu göz kalemi ile şekillendirdi. Kıyafetine gelince, Kim bir çift yüksek belli siyah taytın içine sıkıştırılmış, dar siyah balıkçı yaka bir üst giydi. Kim’in ince beli bu tek renkli görünümde sergilenirken, üstünün uzun kolları devasa elmas manşetler ile göz kamaştırıyordu. Görünümünü bir çift eldiven ve sivri burunlu siyah botlarla tamamladı.

Kim’in kıyafetleri son zamanlarda mükemmeldi ve bu görünümün dışında, tamamen göz kamaştırıcı bir kristal topluluğu sallamadan önceki gün dışarıdaydı. Bol dekolteyi ortaya çıkaran Dolce & Gabbana Fall 1991 Crystal Büstiyer Sütyen Halter Crop Top giydi ve onu eşleşen Dolce & Gabbana Fall 1991 yüksek belli iç çamaşırıyla şekillendirdi.

Bu görünümün yanı sıra Kim, Rick Owens Split Black Dirt Pillar Etek’in içine sıkıştırılmış Eldivenler ile sıkı bir Balenciaga Black Turtleneck içeren baştan ayağa siyah bir topluluk giydiğinde yakın zamanda NYC’deydi. Görünümünü bir çift Balenciaga Deri Kedi Güneş Gözlüğü, Balenciaga Küçük Top Çember Küpe, bir Balenciaga İlkbahar 2018 Sert Çanta Motosiklet Çantası ve Diz Knife Bot üzerinde bir çift Balenciaga ile süsledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/kim-kardashian-wavy-short-hair-makeover-side-part-mfw-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir