Kim Kardashian’ın Marilyn Monroe’nun Saçından Bir Kavanoz Hediye Edilmesine Tepkisini Görün


kim Kardashian şimdi bir parçası var Marilyn Monroe onunla sonsuza kadar.

Merhum şarkıcının ikonik elbisesini 2022 Met Gala’ya giymeden önce, 41 yaşındaki Kardashian yıldızına, Orlando, Fla’daki Ripley’in İnan ya da İnanma Müzesi merkezinden Monroe’nun bir tutam saçı hediye edildi.

“Aman Tanrım, kelimenin tam anlamıyla çılgın bir vudu s-t yapacağım. [to] Onu kanalize et,” diye şaka yaptı Kardashian. “Bu benim için çok özel. Çok teşekkür ederim. Bu çok havalı. Vay be, bu her gece benimle uyuyor.”

Daha sonra erkek arkadaşa dönüştüğü ortaya çıktı Pete Davidson ve “Üzgünüm bebeğim” dedi.

SKIMS CEO’su 2 Mayıs’ta modanın en büyük gecesine Bob Mackie– Monroe’nun ünlülere “Mutlu Yıllar Bay Başkan” şarkısını söylediğinde giydiği tasarım elbise John F. Kennedy 1962’de.

Davidson’la kırmızı halıda yürürken bunu kolay gibi gösterse de, Kardashian giysiye sığdırabilmek için karbonhidratsız ve şekersiz katı bir diyet uygulamak zorunda kaldı ve üç haftada 16 kilo verdiğini açıkladı. görünümü elde edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329604/kim-kardashian-had-the-best-reaction-after-being-gifted-jar-of-marilyn-monroe-s-hair?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın