Kim Kardashian’ın Kuzey Batı ile Dar Pembe Kıyafeti TikTok’ta: İzle – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: PC / MEGA

Kesin olan bir şey varsa kim Kardashian dar bir kıyafeti seviyor ve bunu en son TikTok’unda kanıtladı. 41 yaşındaki oyuncu, sekiz yaşındaki kızıyla bir etkinlikteydi. Kuzey BatıKim, kırpılmış bir sweatshirt ile bir çift yüksek belli lateks pantolon içeren parlak pembe bir kıyafet giydiğinde.

@kim Kardashian

😝

♬ orijinal ses – Kim Kardashian

Kim sıcak pantolonunu minik, fermuarlı kapüşonlu sweatshirt, sivri burunlu pembe topuklu ayakkabılar, açık pembe güneş gözlükleri ve minik pembe göz kamaştırıcı Balenciaga çanta ile şekillendirdi. Platin sarısı saçlarını açıkta bırakmış ve ortasından gevşek dalgalar halinde ayırmıştı ve ince beli pantolonunun içinde tam olarak görünüyordu.

Bu arada North, süper büyük bir tişört ve bir çift spor ayakkabı ile bol pantolon içeren çok daha rahat bir kıyafetle gitti. Hızlandırılan videoda anne ve kızı bir odanın etrafında komik suratlar yaparken dans ettiler.

Kim son zamanlarda pembe rengi seviyor ve geçen gün SKIMS x Fendi işbirliğinden ciklet pembesi bir kıyafet giydiği iki fotoğrafını yayınladı. Fotoğraflarda, bir çift şeffaf taytla tüm çıplak arkasını gösteren dar pembe bir elbise giymişti.

Kim, fotoğrafları “Hala @skims @fendi işbirliğine takıntılı” başlığıyla yayınladı. İlk fotoğrafta Kim, bir çift şeffaf tayt ve tüylü pembe katırlarla dar tulumu sallarken bir sandalyede otururken resmedildi. İkinci fotoğrafta Kim, bir ayağını sandalyeye kaldırdı ve tanga altlarında tam olarak sergilenen ünlü arkasını ortaya çıkardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/kim-kardashian-tight-pink-outfit-north-west-tiktok-watch/

Yorum yapın

SMM Panel