Kim Kardashian’ın Kids North ve Saint West Land İlk Film Rolleri


Bu habere bayılacaksınız: Kuzey Batı ve Aziz Batı büyük ekrana gidiyor.

kim Kardashian‘ ın en büyük iki çocuğu, gelecek olanlara seslerini ödünç vererek ilk filmlerini yapacaklar. Paw Patrol: Güçlü Filmfilm tarihinde duyuruldu instagram 25 Ocak.

9 yaşındaki North, devam filminde Delores’i seslendirmek için geri dönen annesine 7 yaşındaki Saint’den bir “kameo” ile katılacak. Her ikisi de ailenin realite TV şovlarında kendileri olarak yer almış olsalar da, hem North hem de Saint’in ilk resmi oyunculuk kredisini işaret ediyor. Kardashians ile tutmak ve Kardashians.

“Beyaz perdede başka bir PAWsome macerasına kim hazır?” animasyon filmi, aynı zamanda şunları içeren “süperstar oyuncu kadrosu” ile çıkış yaparken dalga geçti. Kristen Çan, Serena Williams ve Taraji P.Henson.

Kim’in çocukları dizinin büyük hayranları ve eğitimdeki kurtarma köpeklerine odaklanan orijinal filmi izlerken çok eğlendiler. 2021’de Kim, seslendirme rolünü özel bir gösterimle kutladı. Pençe Devriyesi: Film Pacific Palisades, Kaliforniya’daki Cinépolis’te, Kuzey ve Aziz’e Kim ve Kanye Batı‘nin küçük çocukları Şikago Batı5 ve Mezmur Batı3.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362699/kim-kardashian-s-kids-north-and-saint-west-land-their-first-movie-roles?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir