Kim Kardashian’ın Khloe’nin Vekili Hakkında Öğrendiği Şok An


Bu sahnenin bir kısmı, Khloe’nin kız kardeşlerinin Tristan’ın babalık davasını ondan önce öğrendiği 9 Haziran’daki birinci sezon bölümünde yer aldığından, görüntü izleyicilere tanıdık gelecektir.

annemle telefonda konuşurken Kris Jenner, Kim sesini yükselterek, “Onun tüm beyanı, ‘Ben, Tristan Thompson, bu kızla Houston’da tanıştım. 30. doğum günümde onunla yattım’ yazan bu şeyde. Ben de ona gönderdim ve ‘Khloe’nin bundan haberi var mı?’ dedim. Khloe bile bilmiyor.”

Kim daha sonra kız kardeşlerle telefona atladı Kylie jenner ve Kourtney Kardashianve birlikte davanın zaman çizelgesini belirlediler. Kim o sırada, “Bir babalık testi istiyor ve onunla seks yaptığını itiraf ediyor” dedi. “Khloe ona 30. doğum gününü attı. Böylece 30. doğum günü partisinden eve gitti, yolda oynamak için Houston’a gitti – programını kontrol edebiliriz – ve sonra bu kızla yattı.”

o zamana kadar değildi sonrasında Kim’in Khloe ile telefonda zıpladığı ve şaşırtıcı haberi paylaştığı bu konuşma. Şimdi bu konuşmanın ikinci yarısını biliyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347421/kim-kardashian-learned-about-khloe-s-surrogate-the-day-tristan-thompson-s-paternity-suit-leaked?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir