Kim Kardashian’ın Kanye Dramasında Pete Davidson’dan Desteği: Özel – Hollywood Life


Kim Kardashian'ın Kanye Dramasında Pete Davidson'dan Desteği: Özel – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

kim Kardashian eski erkek arkadaşında hala bir arkadaşı var Pete Davidson. 28 yaşındaki komedyen, eski kocasıyla geçtiğimiz günlerde drama yaparken 41 yaşındaki Kim ile temas halindeydi. Kanye Batı – son derece saldırgan anti-semitik gönderileri dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve Paris Moda Haftası’nda “Beyaz Hayat Önemlidir” gömleği giyiyor. “Pete de dahil olmak üzere birçok insan Kim’e destek teklifinde bulunuyor. [Davidson]”dedi bir kaynak HollywoodYaşam MÜNHASIRAN.

“Başka bir film çekmenin ortasında ama temas halinde. O çok tatlı bir adam ve Kim hala arkadaş olabildikleri için minnettar,” diye ekledi içeriden biri, Staten Island yerlisinin yeni projesine atıfta bulundu. aptal para ile birlikte Seth Rogen ve Shailene Woodley.

Kim Kardashian'ın Kanye Dramasında Pete Davidson'dan Desteği: Özel – Hollywood Life
Kim Kardashian ve Pete Davidson, Met Gala’ya katıldı. (Matt Baron/Shutterstock)

“Pete ve Kim hala ara sıra konuşuyorlar ve ayrıldıktan birkaç hafta sonra, birbirleriyle samimi olmaya başlamışlardı. Pete, Kim’e tüm Kanye durumu hakkında birkaç kez mesaj attı çünkü hala onu bir insan olarak umursadı ve nasıl olduğunu görmek için kontrol etmek istedi, “kaynak ayrıca HL’ye söyledi.

Kanye’nin en son şok edici sosyal medya gönderilerinden önce, rapçi geçen sonbaharda devam eden bir dizi rantta Pete’i hedef almıştı. Instagram. Uygunsuz bir şekilde dublaj yaptı SNL yıldızı “Skete”, ardından 28 yaşındaki “Eazy” müzik videosuna animasyonlu bir versiyonunu ekledi. Hayranları öfkelendiren klipte Pete’in animasyonlu bir versiyonunu gömdüğü görülüyor. O sırada Kanye, Pete tarafından bir dizi kısa mesajda “düşmanca karşılandığını” iddia etti. Staten Adası Kralı star gömleksiz ve iddiaya göre Kim ile yatakta.

Kim Kardashian'ın Kanye Dramasında Pete Davidson'dan Desteği: Özel – Hollywood Life
Kanye West ve Kim Kardashian, 7 yıllık evliliğin ardından Şubat 2021’de ayrıldı. (Matt Baron/Shutterstock)

Çift, Kim’in ilk kez sunuculuk yapmasının ardından geçen Ekim ayında çıkmaya başladı. Cumartesi Işık CanlıLos Angeles’ın hemen dışındaki Knott’s Berry Farm eğlence parkında el ele tutuşurken görüntülendiklerinde aşk dedikoduları alevlendi. İkili, ilişkilerini sadece haftalar sonra kamuoyuna duyurdu ve hem LA hem de New York’ta ve aynı zamanda Londra, Avustralya’da (çekim yaptığı yer) zaman geçirdi. Büyücüler!) ve Karayipler. İlişki önemliydi, çünkü Kim, Şubat 2021’de yedi yıllık bir evliliğin ardından Kanye’den ayrılmasından bu yana ilk kez halka açık bir şekilde biriyle çıkıyordu.

Pete, giydiği sırada Kim’in yanındaydı. Marilyn MonroeMayıs 2022’de Met Gala’da ‘Doğum günün kutlu olsun Sayın Başkan’ın ikonik elbisesi. Ne yazık ki, ikili sadece dokuz aylık birlikteliğin ardından Temmuz ayında yollarını ayırmaya karar verdi.

Kaynağımız, “Bölünmeye rağmen, Pete, Kim’e bir şey söylemesi veya konuşması gerektiğinde her zaman bir arkadaş olarak yanında olacağını bildirdi” dedi. “Kim, Pete’e bunu ne kadar takdir ettiğini ve tüm bunlarla nasıl başa çıktığını takdir ettiğini söyledi. Kim ona, herkesin başa çıkabileceği çok şey olabileceğini bildiğini ve Pete ile dostane kalabildiği için minnettar olduğunu açıkladı.

Kanye hem geleneksel basında hem de sosyal medyada sesini yükseltmeye devam etti, ancak o zamandan beri Instagram’da kısıtlandı ve anti-semitik gönderileri nedeniyle Twitter tarafından askıya alındı.

Chicago doğumlu rapçi ayrıca FOX News’de Tucker Carlson Paris’te “Beyaz Hayat Önemlidir” forması giyerek savunmak için. “Neden ‘White Lives Matter’ gömleği giydiğimin cevabı – onlar giyiyor. Açık olan şey bu,” dedi ev sahibine, gömleğin Ye’nin kamuoyu tarafından desteklenmesiyle Black Lives Matter hareketini nasıl olumsuzladığını kabul etmeden. “Bizi kimliğimizden soyan ve bizi bir renk olarak etiketleyen aynı insanlar, bize Siyah olmanın ne demek olduğunu anlattılar. Ve bu bizim sahip olmamız gereken yerel dil” dedi röportajda.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/kim-kardashian-pete-davidson-support-kanye-west-drama-exclusive/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir