Kim Kardashian’ın IG Sayfasındaki Bu İnce Değişimi Fark Etmemiş olabilirsiniz


Devam etmek zor kim Kardashianrenk tercihleri.

41 yaşındaki Instagram estetiği söz konusu olduğunda ayrıntılara gösterdiği özen konusunda çekingen değil. Bu yılın başlarında Kim, “çok şirin ve iyi planlanmış” ızgarasıyla övündü. mavi ve pembe renklere adanmış. Bununla birlikte, kartal göz hayranları, onun pamuk şeker vizyonunu terk ettiğini ve kendine özgü nötr renk paletine geri döndüğünü fark ettiler.

Kim’in en son gönderileri arasında siyah bir bikini, siyah ve ten rengi bir John Galliano elbisesi, bej bir bornoz, gümüş SKIMS mayo ve çıplak şekillendiriciler ile poz verdiği fotoğraflar yer alıyor. Feed’inde kızının fotoğrafları da var Kuzey Batı9, giyiyor karanlık bir topluluk ve yeni cilt bakım serisinin ürün fotoğrafları taş gibi ambalaj. Temelde siyah, beyaz ve bej tonlarıyla doludur.

Aslında, Kim son kez gramının yüzüne cesur bir renk giydi. 5 Haziran’daydıKuzey tarafından pembe bir yatakta çekilmiş ve ona uygun pembe bir Balenciaga kıyafeti giydiği bir fotoğraf yayınladığında.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337726/you-may-not-have-noticed-this-subtle-shift-on-kim-kardashian-s-instagram-page?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir