Kim Kardashian’ın Derin Beyaz Kısa Üstü ve Şortu: Video – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kristina Bumphrey/Shutterstock

kim Kardashian her zaman bir çeşit seksi kıyafeti sallıyor ve en son yaptığı da tam olarak buydu. Instagram gönderisi. 42 yaşındaki model, bir çift dar, yüksek belli motorcu şortuyla dalgalanan beyaz bir sutyeni sallarken çekilmiş bazı videolarını yayınladığında büyüleyici görünüyordu.

Aynada çekilen videolarda Kim, dekolte, yuvarlak yakalı beyaz bir bralet ile uyumlu, yüksek belli, dar beyaz biker şort giymişti. Tonlu karın kasları ve minik beli sette sergileniyordu ve görünüşünü, gevşek bir fönle ortadan ayrılmış, aşağı ve kalça hizasında son derece uzun siyah saçlarla tamamlıyordu.

Kim yayınladığı başka bir videoda, yeni Skims ham kesim koleksiyonundan daracık, kolsuz beyaz bir tulum salladı. Yüksek boyunlu body, minicik beline sıkı sıkıya sarılmıştı ve bacaklarını öne çıkaran kısa şortları vardı. Kıyafetleri daha seksi olamazmış gibi, aynı zamanda beyaz olanlarına benzeyen bir çift uyumlu, yüksek belli kısa siyah motorcu şortuyla dekolte siyah kırpılmış bir kaşkorse salladı.

Kim’in son kıyafeti ve videosu, Skims pop-up’ına giydiği pembe bir takımdı. Etkinlik için, bol dekolteyi ortaya çıkaran kalın, geniş askılı, dalgalı pembe bir bralet salladı.

Tüm göbeği, sıkı karın kası ve ince beli gösterinin yıldızlarıydı ve üstünü uyumlu bir çift yüksek belli, dar pembe tozlukla şekillendirdi. Gömleğinin üstüne, hımbıl pembe kısa bir fermuarlı ceket giydi ve görünümünü elmas bir gerdanlık kolye ve diz boyu siyah topuklu çizmelerle tamamladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/kim-kardashian-plunging-white-crop-top-shorts-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir