Kim Kardashian’ın Deri Çapraz Kısa Üst ve Pantolonu: Fotoğraflar – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: HAKOP-A / BACKGRID

kim Kardashian ablasının ardından şovu çaldı Khloe Kardashian’ın 27 Haziran’da LA’da 38. doğum günü partisi. Etkinlik için 41 yaşındaki oyuncu, çapraz çizgili bir üst ve deri pantolondan oluşan dar siyah deri Balenciaga takımında inanılmaz figürünü sergiledi.

kim Kardashian
Kim Kardashian, Pantashoes ile dalgalı çapraz bir üst, gümüş bir Balenciaga Kum Saati Xs Metalik Croc-Kabartmalı Üst Saplı Çanta ve bir çift büyük boy, siyah Balenciaga Maskeli Kelebek Güneş Gözlüğü içeren bu daracık siyah deri Balenciaga takımını giydiğinde muhteşem görünüyordu. Los Angeles, Khloe Kardashian’ın 38. doğum günü partisinden sonra. (HAKOP-A / ARKA GRİD)

Kim’in kısa bluzu, bol dekolteyi ortaya çıkaran dalgalı bir V yakaya sahipken çapraz kayışlar ince belini gösteriyordu. Üst kısmı, bacaklarında sıkı olan ve sivri burunlu botlara akan Balenciaga Pantashoes ile şekillendirdi.

Kim, seksi kıyafetini gümüş bir Balenciaga Kum Saati Xs Metalik Croc-Kabartmalı Üst Saplı Çanta ve bir çift büyük boy, siyah Balenciaga Mask Butterfly Güneş Gözlüğü ile donattı. Cazibesine gelince, platin sarısı saçlarını ortadan ikiye ayırmış ve düzleştirmişti.

Kim son zamanlarda bir dizi seksi, dar siyah kıyafet sallıyor ve bu görünümün yanı sıra, geçen gün çocuklarıyla birlikte kısa kollu bir üst ve yüksek belli pantolon giyerek dışarı çıktı.

Kim, yüksek belli siyah Balenciaga Tafta Kargo Pantolonuyla Onyx’te Skims Fits Everyone Super Cropped T-Shirt’ü salladı. Görünümünü siyah, kırmızı ve sarı bir Vetements Cut Up Cap, bir çift Balenciaga Bb157S 003 Güneş Gözlüğü, bir Balenciaga Explorer Mini Sırt Çantası ve Yeezy 450 Spor Ayakkabı ile donattı.

Bundan sadece birkaç gün önce Kim, derin yuvarlak yakalı ve spagetti kayışları olan sıkı siyah, ışıltılı Balenciaga Bodysuit’i sallarken NYC’deydi. Tek parçaya göz kamaştırıcı bir Balenciaga Le Cagole Xs Omuz Çantası, bir çift Balenciaga Bat Dikdörtgen Güneş Gözlüğü ve Balenciaga Bıçak Çizmeleri ile stil verdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/kim-kardashian-leather-crisscross-crop-top-pants-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir