Kim Kardashian’ın Anna Wintour İle Bob Saç Makyajı: Fotoğraflar – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dylan Travis/ABACAPRESS.COM/SplashNews

kim Kardashian ile poz verdiğinde Instagram’da yeni bir kısa saç makyajı yaptı. Anna Wintour yeni özçekimlerde. 41 yaşındaki genç kızın fotoğraflarını yayınladı. moda “BOBBSEY TWINS” yazarak bob saç kesimlerini sergileyen baş editör.

Anna’nın ofisinde çekilen fotoğraflarda Kim, platin sarısı saçlarını ortadan ve düz olarak ayrılmış kısa bir bob şeklinde kestirmişti. Arkasında, uçları ve önden kakülleri olan ikonik bob saç stilini sallayan Anna vardı.

İlk fotoğrafta Kim ve Anna kameraya barış işareti yaparken Kim öpücü bir surat yaptı ve Anna gülümsedi. İkinci fotoğrafta Kim öpücü bir surat yaptı ve Anna kameraya ağzı kapalı bir şekilde sırıttı.

kim Kardashian
Kim Kardashian, NYC’de yüksek belli taytlarla kısa beyaz bir tişört sallarken yeni platin sarısı bob saç makyajını sergiledi. (Dylan Travis/ABACAPRESS.COM/SplashNews)

New York City’deki gezi için Kim, süper kısa bir Re/Done 1960S Optik Beyaz İnce Tişört ve bir çift dar, yüksek belli kırmızı, beyaz ve mavi tozluk giydi. Görünümünü Balenciaga Le Cagole Xs Omuz Çantası ve Balenciaga Bb0041S Güneş Gözlüğü ile süsledi.

Kim’in yeni süper kısa saç kesimi, son birkaç haftadır beline kadar uzanan platin sarısı saçlarını salladığı düşünüldüğünde tam bir sürprizdi. Daha geçen gün Kim, yüksek belli, şeffaf fırfırlı iç çamaşırları, jartiyer kemeri ve uyluk yüksekliğindeki şeffaf çoraplarla birlikte dökümlü, dar beyaz bir kısa üst giydiğinde yeni SKIMS Romance koleksiyonunu modelledi.

Kim’in tonlu abs ve ince beli, bol dekolte gösterdiği için bu görünümde tam ekrandaydı. Uzun platin sarısı saçlarını açıkta bırakmış ve ortasından gevşek dalgalar halinde ayırmış, ağartılmış kaşları ve çıplak bir dudak görünümünü tamamlamıştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/kim-kardashian-bob-hair-makeover-anna-wintour-photos/

Yorum yapın

SMM Panel