Kim Kardashian’dan Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian'dan Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

benziyor Pete Davidson ile ayrıldıktan sonra biraz dikkat dağıtmak için havasındaydı kim Kardashian bu haftanın başlarında. İlk fotoğraflarında Cumartesi gecesi canlı Ayrılığın açıklanmasından bu yana komedyen olan Pete, 5 Ağustos Cuma günü Avustralya’daki yeni filmi ‘Wizards’ın setinde basketbol oynarken görüntülendi. burada. Pete bir şort giydi ve b-ball maçında gömleksiz kaldı ve 9 aylık aşkları sırasında Kim’in ve çocuklarının baş harfleri de dahil olmak üzere sayısız dövmesini sergiledi.

Kim Kardashian'dan Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life
Pete Davidson, Kim Kardashian’dan ayrıldığından beri ilk kez görüntülendi. (Matt Baron/Shutterstock)

Pete tarafından elde edilen bir video Günlük posta ayrıca filmin yapım ekibiyle derme çatma basketbol sahasında dolaştığını da gösteriyor. Kim’le ilişkisinin sona ermesi oldukça taze olmasına rağmen, haber kanalının içinden biri Pete’in “rahat göründüğünü, sanki dünya umurunda değilmiş gibi” dedi. Kaynak, “Sadece ürperiyor ve çemberler atıyordu” diye ekledi.

bu Staten Adası Kralı aktör son birkaç haftadır Avustralya’da Orlando Bloom Kaynak, Pete’in “çok rahat ve havalı olduğunu, herkes onunla çalışmayı seviyor” demeye devam ettiğinden, görünüşe göre mürettebat üzerinde oldukça etki bıraktı. Ayrıca basketbol molası fikrini bulduğunda prodüksiyonla puan topladı! İçeriden biri, “Stüdyodaki ekiple eğlenmek istedi, bu yüzden bir basketbol potası ve müzik seti aldı ve hepimiz çember atıp müzik dinledik” dedi.

Görüş, Pete ve Kim’in ayrıldıkları haberiyle dünyayı şok etmesinden birkaç saat sonra geldi ve Kim’e yakın bir kaynak bunu doğruladı. HollywoodYaşam. Makyaj patronu ilk kez ev sahipliği yaptıktan sonra çift ilk olarak Ekim 2021’de bağlandı. Cumartesi gecesi canlıo ve Pete bir öpücük sırasında bir öpücük paylaştı. Alaaddin– temalı kroki. Onların kasırga romantizmi Bahamalar gezileri, doğum günü partileri ile başladı. Kris Jenner ve hatta Met Gala’da gösterişli bir kırmızı halı görünümü.

Kim Kardashian'dan Ayrıldıktan Sonra İlk Fotoğraflar – Hollywood Life
Pete Davidson, Kim Kardashian’dan ayrılığıyla uğraşırken Avustralya’da bir film çekiyor. (Matt Baron/Shutterstock)

“Kim, Kanye ile birlikteyken nasıl eğleneceğini neredeyse unutuyordu. Pete onu küçük düşürüyor ve ondan alçakgönüllülüğü öğreniyor” HollywoodYaşam romantizmleri sırasında. “Ailesi onun bu yönünü daha önce hiç görmemişti, ama onun bu kadar mutlu olduğu için mutlular.” Kaynağımız, “Kim, Pete ile harika vakit geçiriyor ve uzun zamandır sahip olmadığı kadar mutlu hissediyor. Pete, Kim’in sadece kendisi olmasına izin veriyor ve kimse için bir şov sergilemek zorunda hissetmiyor.”

Eski çift, Kim’in eski sevgilisinden gelen sosyal medya saldırılarını bile atlatmayı başardı. Kanye Batıkimlere hakaretler yağdırdı SNL aktör ve hatta şarkı sözlerinde onu tehdit etti. Ne yazık ki, Pete ve Kim’in bağı bir yıl bile sürecek kadar güçlü değildi. Her ikisi de henüz bölünme hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı. Emin olabilirsiniz, HollywoodYaşam yaptıklarında sizi haberdar edecekler!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/06/pete-davidson-first-photos-split-kim-kardashian/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir