Kim Kardashian Yeni Videoda Kris Jenner’ın Favori Şarkısını Açıkladı – Hollywood Life


Kim Kardashian Yeni Videoda Kris Jenner'ın Favori Şarkısını Açıkladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

kim Kardashian42 ve Kris Jenner, 67, Cumartesi günü olaylı bir anne-kız gecesi geçirdi ve hayranlarına eğlenceli bir gerçeği açıkladı. Bu, ikincisinin en sevdiği şarkıydı ve bu şarkı “All For You” oldu. jane jackson, Kim’e göre. Hanımlar, sosyal medya hesabına yüklenen videoyu çekerken bir arabada oturuyorlardı. instagramve arka planda aynı şarkı çalıyordu.

Klipte Kim çapraz kolyeli kahverengi bir elbise giymişti ve Kris siyah bir blazer ceket giymişti. Kim ayrıca saçlarını geri aldı ve gurur verici bir makyaj yaptı. Kameraya bir öpücük gönderirken izleyicilere “Annemle randevu gecesi,” dedi ve Kris gülümsedi.

Kim ve Kris’in son videosu, Kim’in Los Angeles, CA’daki bir depremden sonra telefonunun ekran görüntüsünü paylaşarak kimin özel aile grubu sohbetinde olduğunu açıklamasının ardından geldi. Beklenmedik sarsıntılı anların ardından en yakınındakilere iyi olup olmadıklarını soruyordu ve tabii ki Kris de dahildi. Başta kardeşleri olmak üzere tüm Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jennerve Kylie jenner metinde de vardı.

Kim Kardashian, Kris Jenner
Kim ve Kris bir önceki gezi sırasında. (Broadimage/Shutterstock)

Kim, ailesinin iyi olduğundan emin olmadığında, yakın arkadaşlarını hayatlarındaki önemli anlar için tebrik ediyor. Geçenlerde tebrik etti paris hilton yeni neşe paketinin doğumunda. “Sizin adınıza çok sevindim!!!” Kim, yeni annenin bebeğinin elini tuttuğunu gösteren fotoğrafına yanıt olarak yazdı.

Kim ayrıca kendi çocuklarını da kucaklıyor. Dün en büyük kızıyla birlikte manşetlere çıktı. Kuzey Batı, 9, kendi sevimli anne ve kızı videosunu çekmek için TikTok’a gitti. North’un rapçi babasını kanalize ettiğini gösteriyordu. Kanye Batı Kim arka planda izlerken bir rap şarkısıyla dudak senkronizasyonu yaparak. Klip, North’un basketbol maçlarından birinden önce veya sonra çekilmiş gibiydi çünkü ikisi de o günkü maçta giydikleri kıyafetleri giyiyorlardı ve neşeli ve eğlenceliydi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/kim-kardashian-kris-jenner-favorite-song-date-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir