Kim Kardashian, Yeni Bir Gizemli Adam olan ‘Fred’e ‘Kardashians’ Üzerine Mesaj Yazdı – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Matt Baron/BEI/Shutterstock

kim Kardashian Ayrılmasının ardından yeni bir erkekle gizlice konuşuyordu. pete davidson Ağustos 2022’de. 8 Haziran’a kısa bir bakış Kardashians bölüm 1 Haziran’da yayınlandı ve Kim’in potansiyel geri tepme aşkını gösterdi. Ön izlemede Kim, Scott Disick ve ona “Arkadaşlarım biriyle tanışmamı istedi” diyor.

Scott, Kim’in yeni erkeğiyle ilgili tüm çayını kameraya dökmeye hazır olmadığının farkındadır, bu yüzden kimliğini gizli tutmak için ona bir takma ad vermeye karar verir. Scott, “Bu adama Fred diyelim,” diyor. “Standartları karşılıyor mu?” Kim, utangaç ve ağzı sıkı olmak yerine, “Ah, standartları fazlasıyla karşılıyor!”

kim kardashain
Kim Kardashian, Ağustos 2022’de Pete Davidson’dan ayrıldıktan sonra “Fred” mesajı gönderiyordu. (Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Ön izleme daha sonra, Kim’in bir sonraki yapımcı röportajına hazırlanmadan önce mesaj attığı bir günah çıkarma evindeki bir klibini gösteriyor. “Fred mi o?” Kim telefonunun arkasından sırıtırken bir yapımcının sorduğu duyulabilir. “Evet,” diye onaylıyor. Gizli bakış sona ermeden önce yapımcı, Kim’i “İki yıl, a****ım” diye azarlar.

“İki yıl” referansının arkasındaki anlam tam olarak net olmasa da, Kim ortaya çıktı. Gwyneth Paltrow’un Aralık 2022’de podcast yayınladı ve bekar olmasının biraz zaman alacağını iddia etti. O sırada “Gerçekten birkaç yıl bekar kalmak istiyorum” dedi. “Şu anda iyi bir solo görevdeyim. Aynı yerde kız kardeşlerim veya arkadaşlarım var ve bu çok iyi ve eğlenceli hissettiriyor. Her dakikasını sırılsıklam edeceğim. Gerçekten iyi bir yerdeymişim gibi hissediyorum.” ile Eylül 2022’de yapılan bir röportaj sırasında James KordenKim ayrıca yeni bir erkek “aramadığı” konusunda ısrar etti.

kim kardashian kanye west
Kim Kardashian, eski eşi Kanye West ile birlikte. ( Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

“Fred” hikayesinin tam olarak ne zaman geçtiği belli değil. Ancak Kim ve Pete, Ağustos 2022’nin başında ayrıldı ve 3. sezon için çekimler başladı. Kardashians bir süre sonra aldı. 1 Haziran bölümü, Scott’ın 22 Ağustos 2022’deki araba kazasını belgelediği için Ağustos sonunda çekildi. Kim, Şubat 2021’de Kanye’den boşandı ve o yıl ev sahipliği yaptığı sırada onunla tanıştıktan sonra Pete ile çıkmaya başladı. Cumartesi gecesi canlı Ekim 2021’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/kim-kardashian-fred-mystery-man-the-kardashians-preview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir