Kim Kardashian, Yeezy Aile Fotoğraflarıyla Kanye West’i Destekledi


Bu eski dosyalar SHDZ gösteriyor ancak gölge yok.

kim Kardashian desteklenen Kanye Batı 4 Ağustos’ta kendi markası Yeezy’den güneş gözlüklerini sallayarak.

“YR 3022 YEEZY SHDZ” kardashianlar siyah deri bir takım giyerken çerçeveleri modellemesinin yıldız başlıklı resimleri.

Bir çift yakalayabilen tek kişi o değil. Kim ayrıca kendisinin ve Kanye’nin kızlarının daha fazla fotoğrafını yayınladı. Kuzey Batı9 ve Chicago Batı4, güneş gözlüğü takıyor (eski çift oğulları paylaşıyor Aziz Batı6 ve Mezmur Batı3 de).

Hayranların bu jest karşısında heyecanlandığını söylemeye gerek yok. Bir takipçisi, “Kraliçeyi eski sevgilisini destekleyen seviyorum” diye yazdı, “bu çok ikonik idccc.” Başka bir “Coparenting 100” eklendi.

Kim, Şubat 2021’de Kanye’den boşanma davası açtı ve geçen Mart ayında yasal olarak bekar ilan edildi. Ve ayrılıktan sonra drama varken (Kanye’nin Kim’in erkek arkadaşını hedef alması dahil) Pete Davidson Kim ve Kanye’nin müziğinde ve sosyal medyasında, Kuzey’in TikTok’ta olması ve Kanye’nin “Kim’i taciz ettiğini kabul ettiği” paylaşımları paylaşması, bunun üzerinde çalışmaya devam ettiler ve ailelerini ilk sıraya koydular.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340893/kim-kardashian-supports-kanye-west-with-yeezy-family-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir