Kim Kardashian ve Tristan Thompson Şükran Günü Öncesi Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi


Kim, geçmişte ceza adaleti reformunun sesli bir destekçisidir. Özel belgeseli için 2020 panel tartışması sırasında Kim Kardashian West: Adalet Projesisavunuculuk çalışması aracılığıyla aradığını bulduğu 42 yaşındaki, “Onlara yardım edebileceğimi biliyorsam, gerçekten yardıma ihtiyacı olan birine nasıl hayır diyebileceğimi anlamıyorum.”

Mart ayında, dört çocuğu tarafından sağlanan atıştırmalıklar ve sıcak çikolata ile sona eren gündüz yürüyüşü için Kaliforniya’daki toplu hapsetmeyi sona erdirmek için çalışan bir örgüt olan The Anti-Recidivism Coalition’ın üyelerine katıldı: Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve Mezmur3.

O sırada Instagram Story’de “@antirecidivismcoalition’ın önceden hapsedilmiş üyeleri ve personeli ile sabah 6’da yürüyüş” diye yazmıştı. “Onlar artık üniversite öğrencileri, film öğrencileri, itfaiyeciler, sanatçılar ve artık topluluklarına geri dönüyorlar.”

Kim devam etti, “Ömür boyu hapis cezalarından hayatın şimdiki haline kadar onların hikayelerini dinlemeyi seviyorum. Onlarla çok gurur duyuyorum ve daha fazla yürüyüş yapmak için sabırsızlanıyorum!”

Kim’in bu Şükran Günü sezonunu nasıl geri verdiğini görmek için okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355891/kim-kardashian-and-tristan-thompson-unite-for-pre-thanksgiving-dinner-at-juvenile-detention-center?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir