Kim Kardashian ve Tristan Thompson, Messi’nin Maçına Katıldıktan Sonra Parti Verdi – Hollywood Life


Kim Kardashian ve Tristan Thompson, Messi'nin Maçına Katıldıktan Sonra Parti Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: MiamiPIXX/Vaem / BACKGRID

kim Kardashian42 ve Tristan Thompson, 32, geçenlerde başkalarıyla birlikte Miami, FL’de bir gece geçirdi. SKIMS yaratıcısı ve eski erkek arkadaşı Khloe Kardashian siyah kıyafetleri sallarken parti yaptıkları yerin dışında fotoğraflandı. Siyah, şeffaf düğmeli bir üst ve pantolon giyerken, siyah deri kolsuz bir üst ve topuklu ayakkabılarla uyumlu bir pantolon giymişti.

Kim Kardashian, Tristan Thompson
Kim ve Tristan, Miami gezileri sırasında. (MiamiPIXX/Vaem / BACKGRID)

Kim ayrıca uzun siyah saçlarını yüksek bir atkuyruğu yapmıştı ve küçük, kahverengi kutulu bir çanta taşıyordu. Ayrıca ruj ve göz farı içeren gurur verici bir makyaj sergiledi. Tristan, görünümüyle bir gümüş zincir kolyeyi aksesuar haline getirdi.

Tristan Thompson
Miami gezisi sırasında Tristan. (VEM/MIAMIPIXX / ARKA IZGARA)

Kim’in gezisi, oğluyla takılırken görüldüğü gün gerçekleşti Aziz7, Serena Williamsve izlenecek daha fazlası Lionel Messi Inter Miami FC ile ilk futbol maçı. Güzel oyuncunun yukarıdan da görülebileceği gibi bir gol attığında verdiği tepki kameraya yansıdı ve harika vakit geçiriyormuş gibi görünüyordu. Oyun sırasında en büyük ikinci çocuğu forma giyerken o beyaz bir üst giyiyordu.

Kim, Miami’de büyük bir patlama yaşamadan önce, dizinin yaklaşan 12. sezonu için yeni yayınlanan bir teaser’da oldukça farklı göründüğü için manşetlere girdi. Amerikan korku hikayesi. Dört yıldızın annesi ryan murphygibi diğer tanıdık yüzlerle birlikte yönetilen diziler Emma roberts Ve kara delevingne. Bu yılın başlarında Emma ile bir sahneyi çekerken fotoğraflandı ve filme alındı ​​ve Kim sadece bir avuç küçük oyunculuk rolünde yer aldığından, popüler dizideki görünüşü merakla bekleniyor.

“Kim, dünyanın en büyük ve en parlak televizyon yıldızları arasında yer alıyor ve biz de onu Dünya’da ağırlamaktan büyük heyecan duyuyoruz. AHS aile, ”dedi Ryan THR eklendiğini açıklayan bir açıklamada. “Emma ve ben, kültürdeki bu gerçek güçle işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Halley Feiffer özellikle Kim için eğlenceli, şık ve nihayetinde ürkütücü bir rol yazdı ve bu sezon iddialı ve şimdiye kadar yaptığımız hiçbir şeye benzemiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/22/kim-kardashian-tristan-thompson-party-lionel-messi-game-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir