Kim Kardashian ve Tristan Thompson Arkadaşlık Gününe Birlikte Gidiyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian Tristan Thompson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA

Geçen yıl yaşanan dramaya rağmen Tristan Thompson ve kim Kardashian, aile hala ailedir. Kim ve Tristan, şu anda ıslahevinde yaşayan genç erkeklerle Dostluk Günü’nü kutlamak için Kilpatrick Kampı’nı ziyaret etmek üzere bir araya geldi. Kim ve Tristan, genç adamlarla konuşurken yan yana duruyorlardı.

“Bu yıl, ülkedeki tüm cezaevlerinde tanıştığım insanlara gerçekten minnettarım. Bu hafta @realtristan13 ve ben, Camp Kilpatrick’te hapsedilen genç adamlarla ilham verici bir Dostlar Günü yemeği yedik,” dedi. Instagram gönderisi başlamak.

Kim, “bu genç adamlar Malibu’daki bu örnek kampa harika davranışları sayesinde hak ettiler. Birçoğu üniversite sınıflarında ve hayatlarında büyük değişiklikler yaptılar. Akşam yemeğimizin en sevdiğim kısmı, masanın etrafında dolaşmak ve onların hayallerinin ve özlemlerinin ne olduğunu duymaktı. Hepsinin gerçek olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum.”

Kim ve Tristan daha sonra genç erkekler ve Camp Kilpatrick çalışanlarıyla bir Dostluk yemeği için oturdular. Kim ve Khloe Kardashian’ın birlikte Şükran Günü yemeği yerken yan yana oturdular.

Khloe Kardashian Tristan Thompson
Kim Kardashian ve Tristan Thompson birlikte bir Dostluk Günü’ne gittiler. (@CelebCandidly / MEGA)

Görünüşe göre Tristan ve KarJenners arasında işler iyi gidiyor. HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK, Khloe’nin yeni normallerinde gezinirken Tristan ile Şükran Günü’nü kutlamak için “hepsinin” olduğunu öğrendi. Kaynağımız, “Khloe ve Tristan’ın geçmişte yaşadıkları sorunlara rağmen, onunla sağlıklı bir eş-ebeveynlik ilişkisi sürdürmeye odaklanmayı başardı” dedi. “Cadılar Bayramı’nı birlikte kutlarken iyi vakit geçirdiler çünkü her şeyi çocuklarla ilgili tuttular. Ebeveynlik açısından birbirleriyle dostane olmaya devam edebilirlerse, o zaman Khloe buna uygundur.

Khloe ve Tristan, Ağustos 2022’de taşıyıcı anne yoluyla bir erkek bebek olan ikinci çocuklarını dünyaya getirdiler. Doğum, Tristan’ın babalık skandalıyla aylarca süren dramın ardından geldi. Hâlâ Khloe ile birlikteyken, Tristan başka bir çocuğun babası oldu. Maralee NicholsOcak 2022’de kabul etti. Tristan, Khloe hakkında “Sana büyük saygı ve sevgi duyuyorum” dedi. Instagram Hikayesi o zaman. “Ne düşündüğün önemli değil. Yine inanılmaz derecede üzgünüm.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/24/kim-kardashian-tristan-thompson-friendsgiving-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir