Kim Kardashian ve Son Saint West Londra’daki Futbol Maçına Katıldı: Fotoğraflar – Hollywood Life


kim k ve aziz futbol londra


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

2023’ün bir başka şok edici tombala kartı anı! kim Kardashian42 ve oğlu, Aziz Batı7, Perşembe günü Londra’da Arsenal ile Sporting Lizbon arasındaki futbol maçında ikonik anne-oğul ikilisiydi (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). Yoğun oyun sırasında, Kanye Batı‘in mini-me’si, 15 numaralı forma ile eksiksiz Arsenal kıyafetleriyle donatıldı. Bu arada, SKIMS’in kurucusu, Sainty ve arkadaşlarıyla tribünlerde otururken tamamen beyaz bir trençkot içinde şık görünüyordu.

Daha sonra Kim ona aldı Instagram Hikayesi yedi yaşındaki çocuğunun heyecandan çığlık atması da dahil olmak üzere oyundan bazı anları paylaşmak için (izle video burada). Ayrıca stadyumdan spor içecekleri içeren bir broşürün fotoğrafını paylaştı ve şaka yollu “YARDIM SOS GÖNDERİN” başlığını attı. Oğluyla birlikte eğlenceli günden bir başka fotoğraf, yan yana duran ve aynı zamanda tam Arsenal kıyafetlerini sallayan arkadaşları da dahil.

Onun ve Saint’in maçın sosyal medyadaki fotoğraflarının ardından, birçok Kim ve futbol taraftarı, Twitter üzerinden onun varlığına benzer şekilde tepki gösterdi. Bir hayran “Jinx Lütfen geri dönme Şaka yapıyorum ama lütfen geri dönme.” şaka yaptı Skorun ardından takımlar arasında 1: 1 berabere kaldı. Bir başkası, “Başından beri mahkumduk” katma, üçüncüsü ise “Kim yanlış oyunu seçti.” Daha sonra bir futbol fanatiği, Saint’in aslında kendisine ait olan kadın takım formasını giydiğine dikkat çekti. katie mccabe. “% 100 McCabe’nin bir erkek oyuncu olduğunu düşündü” yazdı. Hata!

aziz ve kim futbol
Kim Kardashian ve oğlu Saint West, Mayıs 2022’de bir futbol maçında. (Splashnews)

Kim ve oğlunun gezisi, o gittikten sadece iki gün sonra gelir. instagram 14 Mart’ta açıklayıcı bir selfie ile ateşli anne vücudunu göstermek için. İlk slaytta, 42 yaşındaki kadın siyah deri bir bikini üstünü sallarken büzüştü ve ikonik öpücük suratıyla poz verdi. İkinci ve üçüncü slaytlar, Kim’in evinin başka bir bölümünde boğucu çıplak bir dudak ve gevşek plaj dalgalarıyla poz verdiğini gösterdi. Bir hayran yorumlarda “iPhone’un gölgesi tam bir sanat” derken, bir diğeri ekledi, “Neden bu kadar çok nefret eden var??? Sadece ona hayran ol, harika görünüyor.

Bu haftanın başlarında, Kardashians yıldız, Oscar sonrası partilerine katılmadı, ancak ertesi gün yılan derisi bir bluz giydi. “En iyi gün geçirin!”, altyazısını yazdı. seksi özçekim. katılmamasına rağmen Gösteriş Fuarı olay, kız kardeşleri, Kylie25 ve Kendall Jenner, 27, yaptı. Ye ile Kasım 2022’nin sonunda boşanmalarını tamamladıkları için Kim de bekar döneminin ortasında. SNL şap pete davidson29, yaklaşık bir yıldır evliler, ayrıca Ağustos 2022’de ayrıldılar. Kim ve Yeezy tasarımcısı, aralarında üç çocuğu daha paylaşıyor: Kuzey9, Mezmur3 ve Chicago5.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/kim-kardashian-son-saint-west-soccer-game-london-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir