Kim Kardashian ve Son Saint, Futbol Maçı Sırasında Yakın Kalıyor – Hollywood Life


Kim Kardashian ve Son Saint, Futbol Maçı Sırasında Yakın Kalıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ZILZIPPER / LA.GOSSIPTV / BACKGRID

kim Kardashian41, Cumartesi gününü annelik görevleriyle ilgili yaptı. Realite yıldızı oğlunu alarak fotoğraflandı Aziz6 yaşında, Los Angeles, CA’da bir futbol maçına gitti ve oynadığı alana girerken bir elini sırtında tutarak onu yakın tuttu. Onu bıraktıktan sonra, otururken kenardan onu tezahürat ederken görüldü. yeğeni ve Saint’in kuzeninin yanında bir çim sandalye, Saltanat Disick7, seyirci eğlencesine de dahil oldu.

Kim Kardashian, Saint West, Reign Disick
Kim futbol maçında Saint ve Reign ile. (BUZZIPPER / LA.GOSSIPTV / ARKA GRİD)

Kim siyah bir bluz üzerine parlak turkuaz bir ceket ve uyumlu bir şort giydi ve beline çok renkli uzun kollu bir gömlek bağladı. Uzun sarı saçları döküldüğü için güneş gözlüklerini de salladı. Saint siyah futbol formasını gösterdi ve o gün için heyecanlı görünüyordu. Reign, siyah beyaz çizgili uzun kollu üst ve kırmızı şortla da şık görünüyordu.

kim Kardashian
Maçta turkuaz ceketli Kim. (BUZZIPPER / LA.GOSSIPTV / ARKA GRİD)

Kim, Saint ve Reign’in son çıkışı, SKIMS kurucusunun eski sevgilisi ve çocuklarının babasıyla “konuşmadığını” iddia eden haberler için manşetlere çıkmasından sonra geldi. Kanye Batı. Geçenlerde bir kaynak, “Birkaç hafta içinde sıfır iletişim kurdular ve çocukların programlarıyla ilgili tüm iletişim artık asistanlar aracılığıyla koordine ediliyor” dedi. Sayfa Altı. Kaynak ayrıca, Kim’in Ye’nin tartışmalı “Beyaz Hayat Önemlidir” gömlekleri, Yahudi aleyhtarı tweetleri ve onunla yaptığı şok edici röportajdan “iğrendiğini” iddia etti. Tucker Carlson. Kaynak, “Komplo teorilerinden, zorbalıklarından ve nefret dolu söylemlerinden bıktı” dedi.

İletişim eksikliğine rağmen, Kanye ve Kim, kızlarına geldi. KuzeyThousand Oaks’ta geçen haftaki basketbol maçı. Yine “White Lives Matter” gömleğini giydi ve sahada dokuz yaşındaki oyunu izlerken kenarda durdu. Kim, ondan birkaç metre uzakta bir koltukta otururken görüldü ve ikisinin etkileşime girip girmediği belli değil, ancak yan yana fotoğraflanmadılar.

Tartışmalı gömlekleriyle manşetlere çıkmanın yanı sıra, Kanye geçtiğimiz günlerde bir kaynağın bize her şeye rağmen Şubat 2021’de ayrıldığı Kim ile tekrar bir araya gelmek için “ümidini kaybetmediğini” söylemesiyle dikkat çekti.kanye Kim ile tekrar bir araya gelme umudunu kaybetmedi” dedi. HollywoodYaşam. “kanye şeylerin şimdi ya da yakın zamanda olmayabileceğini anlıyor ama ne olursa olsun her zaman birbirlerinin hayatında olacaklarını biliyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/kim-kardashian-son-saint-soccer-game-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir