Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın Romantizmiyle Sihirli Bir Halıya Binin


Ne de olsa Jasmine’in Aladdin’i değildi.

kim Kardashian artık çıkmıyor Pete Davidson, çift bu hafta başlarında ayrılırken, birden fazla kaynak E! Haberler. Kaynaklar, zorlu programlarının ve Kaliforniya’daki evi ile Avustralya’daki çekimleri arasındaki uzun mesafenin devam etmeyi zorlaştırdığını açıkladı.

Bir bakıma, çift, Jasmine ve Aladdin’i oynadığı için ilişkilerini bir miktar Disney büyüsüne borçludur. Cumartesi gecesi canlı Ekim ayında onları bir araya getiren. Çizim sırasında bir öpücük paylaştılar ve Kim daha sonra nasıl “küçük bir zing” hissettiğini hatırlayacaktı. Nisan ayında bir podcast bölümünde, doğal olarak “BDE eylemini” de not ettiğini söyledi.

“Birkaç gün sonra yapımcıyı aradım. SNL ve ben “Hey sende Pete’in numarası var mı?” dedim. Kardashianlar. “‘Evet’ dediler ve ona mesaj attım. ‘Aman Tanrım onunla bir ilişkim olacak’ diye düşünmedim bile. Düşünüyordum da…Bu BDE’yi duydum. Oraya gitmem gerekiyor. Sadece, hemen başlamam gerekiyor…Ben sadece temelde DTF’dim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341051/take-a-magic-carpet-ride-through-kim-kardashian-and-pete-davidson-s-romance?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir