Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın “Ayak Fetişi” Var mı? Diyor…


Khloe Kardashian önemli soruları sessizce sormaktır.

Sonrasında kim Kardashian sarılarak birkaç fotoğraf paylaştı Pete Davidson 11 Temmuz’da (bazıları Kim’in ayaklarını Pete’in göğsüne bastırdı), Khloe çok acil bir soruşturma ile yorum bölümüne gitti.

Khloe, “Sizin de ayak fetişiniz var mı?” diye yazdı. Ve Kim basitçe “hayır!” diye yanıtladı.

Şimdi, Khloe’nin “çok” dediğinde ne anlama geldiğine bakalım. Görünüşe göre Good American CEO’su kendi zevkinden değil, şüphelendiği bir “ayak şeyinden” bahsediyor. Kourtney Kardashian ve Travis Barker Paylaş.

22 Mayıs’ta İtalya’nın Portofino kentinde dünyaevine giren çiftin paylaşım yaptığı biliniyor. Ayaklarını içeren PDA dolu resimler. Ve bu alışkanlık hayranlar arasında farkedilmeden gitmedi ve görünüşe göre Khloe de teorileri benimsiyor. Mayıs ayında Khloe, ev sahibi ile yaptığı röportajda konuya değindi. Amanda Hirsch üzerinde Zayıf Değil Ama Şişman Değil dijital ses dosyası.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337600/do-kim-kardashian-and-pete-davidson-have-a-foot-fetish-she-says-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir