Kim Kardashian ve Pete Davidson Birlikte Taşınmayı ‘Tartışıyor’ – Hollywood Life


Kim Kardashain Pete Davidson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Önce aşk gelir, sonra gelir… birlikte hareket etmek! kim Kardashian41 ve Pete Davidson28 yaşındaki, sadece sekiz aydır çıkıyorlar, ancak çifte yakın kaynaklar söyledi HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Kim’in Calabasas malikanesinde zaten birlikte “tartışıyorlar”! Kaynak bize, “Kim ve Pete tüm boş zamanlarını birbirleriyle geçiriyorlar, bu yüzden bir sonraki adımı atmak ve birlikte hareket etmek hakkında konuşmak mantıklı” dedi.

“Bu, ikisinin de hafifçe aldığı bir karar değil. Kim, önce tüm çocuklarıyla tartışmadan bu adımı atmaz” dedi kaynak, Kim’in dört çocuğuna atıfta bulunarak – Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3 – eski kocasıyla paylaştığı, Kanye Batı44. HollywoodYaşam Daha önce bildirildiği gibi, Pete en büyük kızı North ile zaten yakın bir bağ kurdu. “Bu noktada Pete çocuklarıyla çok fazla zaman geçirdi ve onlara kesinlikle tapıyor. Pete’i büyük bir çocuk olarak görüyor ve hepsinin ne kadar iyi geçindiğini görmekten hoşlanıyor” dedi.

Ye’den bahsetmişken, Kim’in boşanma işlemleri sırasında Kim’le çıkmaya başladığından beri birkaç kez çatıştığı Pete ile birlikte yaşama planları hakkında ne düşünüyor? İçeriden biri, “Bu planlarla ilerlemeye karar verseler de vermeseler de, Kim’in Kanye ile tartıştığı bir şey olmayacak” dedi. “Bunun onun işi olduğunu düşünmüyor ve şu ya da bu şekilde onun bu konuda ne düşündüğü umurunda değil. İstediği kişiyle yaşamakta özgürdür ve bu yüzden karşılığında aynı şeyi bekler. Nerede yaşayacakları konusunda Pete, Kim’in Calabasas’taki evine taşınacaktı. Ancak Kanye’nin bu kadar yakın yaşamasıyla ilgili bir sorun olursa, fikri daha sonra tekrar gözden geçirebilirler.”

Hayranların bildiği gibi Pete ayrıldığını duyurdu. SNL, Mayıs ayında sezon finalinde NYC’de çekildi. Şu anda Los Angeles’ta çeşitli TV ve film projelerinde çalışan komedyen, SNL sekiz mevsim için. Tesadüfen, Pete ve Kim bir araya geldiler ve ilk öpücüğünü paylaştılar. SNL 9 Ekim 2021’de. O zamandan beri zamanının çoğunu Los Angeles’ta milyarder SKIMS kurucusuyla geçiriyor. İkinci bir kaynağa göre, “İlişkilerini bir sonraki seviyeye taşımaya hazırlar ve bu sadece mantıklı. Pete’in artık hiçbir şeyi olmadığı için birlikte hareket etmemek için hiçbir neden görmüyorlar. SNL taahhütler. Bu sadece doğru ve doğal hissettiriyor ve şimdi bunu yapmanın tam zamanı gibi geliyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/kim-kardashian-pete-davidson-discuss-moving-in-together/

Yorum yapın

SMM Panel