Kim Kardashian ve Pete Davidson Ayrıldı – Hollywood Hayatı


Kim Kardashian ve Pete Davidson Ayrıldı - Hollywood Hayatı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Kardashian evreninde üzücü bir gün kim Kardashian ve Pete Davidson bırakma çağrısında bulundular. 41 yaşındaki realite yıldızı ve 28 yaşındaki komedyen, Kim’e yakın bir kaynağın “bu hafta” başlarında bir şeyler kestiğini doğruladı. HollywoodYaşam. Ayrılık, dört çocuk annesi Pete’in Avustralya’da yeni bir film çekmekte olduğu Pete’i ziyaret etmesinden sadece iki hafta sonra gerçekleşti. Orlando Bloom ve görünüşe göre en az birkaç hafta daha kalacak.

Pete ve Kim, SKIMS’in kurucusu ilk kez ev sahipliği yaptığında ilk kez romantik bir bağ kurdular. Cumartesi gecesi canlı geçen Ekim. Prenses Jasmine ve Aladdin olarak ekrandaki o sevimli öpücüğü paylaştıklarından beri, romantizm ekrana çevrildi ve romantizmlerini dünyanın dört bir yanına götürdüler. İkili görünüşte hızla ciddileşti ve ilişkilerine henüz bir ay varken Bahamalar’a romantik bir gezi yaptı. Arkadaşları ve aileleri, anneleriyle de birbirlerine çok uygun olduklarını düşünüyorlardı. Kris Jenner hatta geçen Kasım doğum gününü kutlamaya yardım etti!

Kim Kardashian ve Pete Davidson Ayrıldı - Hollywood Hayatı
Kim Kardashian, Londra’da Pete Davidson ile el ele tutuşuyor. (Sıçrama Haberleri)

“Kim, Kanye ile birlikteyken nasıl eğleneceğini neredeyse unutuyordu. Pete onu küçük düşürüyor ve ondan alçakgönüllülüğü öğreniyor” HollywoodYaşam. “Ailesi onun bu yönünü daha önce hiç görmemişti, ama onun bu kadar mutlu olduğu için mutlular.” Kaynağımız, “Kim, Pete ile harika vakit geçiriyor ve uzun zamandır sahip olmadığı kadar mutlu hissediyor. Pete, Kim’in sadece kendisi olmasına izin veriyor ve kimse için bir şov sergilemek zorunda hissetmiyor.”

Pete ayrıca Kim ile olan ilişkisini yürütmeye ciddi şekilde bağlıydı. Şirkete yakın bir içeriden biri, “Aslında şimdiye kadar sahip olduğu en önemli ilişki olduğunu fark ettiğinden, bu ilişkiye farklı şekilde yaklaşıyor,” dedi. Cumartesi gecesi canlı oyuncu döküldü HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Pete’nin gözünde Kim ile olan bu ilişkinin pek çok ayağı var ve o bunu mahvetmeyi reddediyor” diye eklediler.

İkili ilişkilerini Instagram’da resmileştirdikten kısa bir süre sonra Pete, dövme koleksiyonuna SKKN’nin kurucusuna adanmış bir miktar mürekkep ekledi. Çocukları için KNSCP yazan bir anagram almış gibi görünüyordu. Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3. Ayrıca, hukuk çalışmalarına atıfta bulunarak “kızım bir avukat” yazan bir tane ve gerçek bir marka okuması olan “Kim” aldı.

Ne yazık ki, işler bu şekilde yürümedi. Çift, ilişkileri boyunca kendilerine karşı çalışan engellerin adil payına sahipti. Kim’in eski kocası Kanye Batı kesinlikle işleri onlar için kolaylaştırmadı. Hakaretler yağdırıyordu SNL Oyuncu hem sosyal medyada hem de şarkı sözlerinde. Tehditleri, Kim’in Pete’in güvenliği için Ye’nin kaçınılmaz olarak Instagram’a sızdırdığı endişesini dile getirdiği noktaya geldi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/kim-kardashian-pete-davidson-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir