Kim Kardashian ve Pete Davidson 9 Aylık Çıktıktan Sonra Ayrıldılar


Yeni bir single’a ayak uydurmanın zamanı geldi kim Kardashian.

Kardashian yıldız ve Pete Davidson ayrıldılar ve sadece arkadaş olmaya karar verdiler, çifte yakın kaynaklar sadece E! Haberler.

İçeriden biri, “Birbirlerine çok fazla sevgi ve saygı duyuyorlar, ancak uzun mesafelerin ve zorlu programlarının bir ilişkiyi sürdürmeyi gerçekten zorlaştırdığını keşfettiler” diyor.

Bölünme, bu hafta başka bir kaynağa göre gerçekleşti.

Pete yazın bir kısmını Avustralya’da bir film üzerinde çalışarak geçiriyor. Kim’e gelince, dört çocuk yetiştirmeye devam ediyor—Kuzey, mezmur, Chicago ve Azizeski kocasıyla Kanye Batı.

E ile paylaşılan başka bir içeriden “Boşanma Kanye ile ilerliyor”! Haberler. “Mutlu bir şekilde birlikte ebeveynlik yapıyorlar.”

Kasım ayında, bir kaynak E! Pete ve Kim’in resmi olarak çıktığı haberi. O sırada içeriden biri, her iki tarafın da nereye gittiğini görmekten gerçekten mutlu olduğunu söyledi. Kaynak, “Pete ona başka kimseyi görmek istemediğini söyledi” dedi. “Bazı insanlara çok ciddi olmadıklarını söylüyor ama başka kimseyle görüşmüyor… Olayı büyütmemeye çalışıyor ama ondan çok hoşlanıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341038/kim-kardashian-and-pete-davidson-break-up-after-9-months-of-dating?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir