Kim Kardashian ve North West Videoda Komik Bir Şekilde ‘Kişniş’ Sesi Çıkarıyor – Hollywood Life


Kim Kardashian, Kuzey Batı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

kim Kardashian42 ve kızı Kuzey Batı9, komik bir haberle yine iş başında TikTok video! SKIMS kurucusu ve mini me’si, bir sesin çaldığı ve bir kişinin diğerini at sesi çıkardığını düşünmesi için kandırdığı yeni bir akıma katıldı. Klipte North önce çığlık atıyormuş gibi ağzını açıyor ama sadece hafif bir müzik duyuluyor ama Kim bunu yaptığında yüksek bir “kişne” sesi çıkıyor.

@kimandnorth

🐴🤣😂

♬ BU SESİ KULLANIRSANIZ ATSINIZ – 🎧

Gündelik kıyafetler içinde orada dururken ses, ikisini de histerik bir şekilde güldürdü. Kim’inki beyaz ekinli bir üst ve açık mor eşofman altı içeriyordu ve North’unki beyaz bir Strawberry Shortcake T-shirt ve çivili kemerli pembe kot pantolonu içeriyordu. Düşen anne saçlarını açık bıraktı ve North’unkileri geri çekti.

Bu, Kim ve North’un sevimli bir TikTok videosuyla ilk kez manşetlere çıkmaları değil. Sadece birkaç gün önce Kim, babası Kim’in eski sevgilisi olan North’a yardım etti. Kanye Batı, bir klipte “günün saç stilini” yaratın. Videonun parçasıyla birlikte dudak senkronizasyonu yaparken saçını fırçaladı ve North ayrıca kendi saçına da ürün koydu.

Kuzey Batı, Kim Kardashian
Kim ve North önceki bir gezi sırasında. (MEGA)

North, Kim’le vakit geçirmediğinde babasıyla vakit geçiriyor. Geçenlerde rapçi ve bildirilen yeni karısıyla yemeğe gitti. Bianca Sansür Malibu, CA’da. North, güvenlik ekibi tarafından bir arkadaşına bırakıldıktan sonra Nobu restoranında yemek yediler.

Kanye ve Bianca’nın gizli evliliği, o ve Kim boşanmalarını tamamladıktan yaklaşık iki ay sonra, 13 Ocak’ta ortaya çıktı. Büyük karara rağmen, bir kaynak bize “Jesus Walks” yaratıcısının eski karısına önceden söylemediğini söyledi. “Kanye evlenmeden önce Kim’e söylemedi, bu yüzden bunun yasal olup olmadığını iki şekilde de bilmiyor ama bunun sadece bir tören olduğunu duyuyor” dedi ÖZEL bir kaynak HollywoodYaşamı. “Her iki şekilde de umursamıyor ve hiç düşünmüyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/kim-kardashian-north-neigh-sound-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir