Kim Kardashian ve Kanye West’in Pete Davidson Split’ten Sonra Durduğu Yer


Kete artık yok. Peki, Kimye’nin başka şansı var mı?

kim Kardashian ve Pete Davidson Yaklaşık dokuz ay sonra ayrıldılar, kaynaklar özel olarak E! Haberler. Kaynaklar, Pete’in Avustralya’da bir film çekerken, uzun mesafeli ilişkilerinin nihayet zarar gördüğünü ve bu hafta ayrıldıklarını açıkladı. Ancak kaynaklara göre hala “birbirlerine çok fazla sevgi ve saygı duyuyorlar”.

Şimdi hayranlar, ayrılığın Kim’in eski sevgilisiyle barışabileceği anlamına gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Kanye Batı. Ama o kadar hızlı değil…

Birden fazla kaynak yalnızca E! Kanye ile boşanmanın devam ettiği haberi. Mart ayında yasal olarak bekar ilan edildi.

Boşanma davasında son haberler? 5 Ağustos’ta bir yargıç Kanye’nin avukatının talebini kabul etti Samantha Spector onun danışmanı olarak resmen istifa etmek. O şimdi tarafından temsil ediliyor Deborah Hong Çünkü işlemlerin devam etmesi bekleniyor.

Ancak bu, E’ye söyleyen bir kaynağa göre, çift arasındaki gerilimin yüksek olduğu anlamına gelmiyor! Haber, “Mutlu bir şekilde birlikte ebeveynlik yapıyorlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341043/where-kim-kardashian-and-kanye-west-stand-after-her-split-from-pete-davidson?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir