Kim Kardashian ve Kanye West Yeniden Birlikte mi? Pete Split’ten Sonra Durdukları Yer – Hollywood Life


Kim Kardashian ve Kanye West


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Öyle bir haber çıktı ki kim Kardashian ve Pete Davidson ayrı yollarına gittiler, Kim ve eski kocasının olduğu spekülasyonları da öyle. Kanye Batı yeniden bir araya geldiler. Öyle değil, Kardashianlara yakın bir kaynak söyledi HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. Kaynak, 5 Ağustos Cuma günü HL’ye verdiği demeçte, “Bugünkü duruşmada görüldüğü gibi, yakında sonuçlanacak olan boşanma ile ilerliyorlar” dedi.

Kim Kardashian ve Kanye West
Kim Kardashian ve Kanye West (SplashNews)

Reality TV simgesi, 41 ve Cumartesi gecesi canlı 28 yaşındaki mezun, görünüşe göre “bu hafta” başlarında ayrıldı, Kim’e yakın bir kaynak HollywoodYaşam ayrı yorumlarda. Kim’e Mart ayında bir Los Angeles Mahkemesi tarafından “bekar” statüsü verildi, ancak anlaşmalarının yasal detayları tam olarak çözülmedi. Bugün erken saatlerde, Kanye’nin boşanma davasındaki beşinci avukatının, Samantha SpectorKanye’nin avukatı olarak görevden alınma talebi kabul edilmişti.

“Avukat, müdafi sıfatıyla tahliye talebinin kabul edilmesi için yeterli sebepleri göstermiş ve avukatın 284(1) maddesi uyarınca muvafakat vermek yerine Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 284(2) maddesine göre dilekçe vermesinin sebebini göstermiştir.” tarafından elde edilen dokümanlar HollywoodYaşam okuman. “Avukat müvekkilinin sicil müşaviri olarak rahatlamıştır.” Dava, eski güç çiftinin boşanmasının bir parçası olarak Los Angeles’ta bir deneme konferansında gerçekleşti.

45 yaşındaki Kim ve Kanye, 2000’lerin başında tanıştılar ve o zamandan beri (2014’te) evlendiler ve dört çocukları oldu. Kuzey9, Aziz, 6, Chicago4 ve Mezmur, 3. Kanye, Kim ile uzlaşma girişimleri konusunda başlangıçta açık olsa da, son yorumlar bu olasılığı bir kenara bıraktı. Aslında, SKKN cilt bakımı uzmanına yakın bir kaynak, Temmuz ayında bize, Avustralya’da bir film çektiği bildirilen Pete olmadan eski çiftin iyi geçindiğini söyledi.

Kaynak, “Kim ve Kanye şimdi dostane bir şekilde birlikte ebeveynlik yapıyorlar ve bunun Pete’in Avustralya’da olmasıyla ilgisi var” dedi. HollywoodYaşam KESİNLİKLE Temmuz ayı sonlarında. “Kanye şu anda Malibu’daki evinde yaşıyor ve çocuklarla çok fazla zaman geçiriyor. Çocuklarla akşam yemeği için birçok kez Kim’in evine gitti ve Pete orada olmadığı için evine gelmekte kendini rahat hissediyor. Kanye, Kim’e Pete’in Avustralya’da kalmasını istediğini söyledi, ancak görünüşe göre ilişkileriyle uzlaştı çünkü şu anda bu onun yüzünde değil.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/kim-kardashian-kanye-west-back-together/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir