Kim Kardashian ve Kanye West, Pete Davidson Uzakta İle Daha İyi Birlikte Ebeveynlik Yapıyor – Hollywood Life


kim kardashian Kanye West


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Sıçrama

Rağmen kim Kardashian41, erkek arkadaşını gerçekten özlüyor Pete Davidson28 yaşında, Kim’in eski kocası Avustralya’da bir film çekmeye devam ederken Kanye Batı, 45, kesinlikle değil! Aslında, SKIMS kurucusuna yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Pete’in yeraltındaki üç aylık görevi, Kanye’nin Kim ile paylaştığı üç çocuğa ortak ebeveynlik yapma yeteneğini büyük ölçüde geliştirdi – Kuzey9, Aziz6. Chicago4 ve mezmur3.

Kim Kardashain Kanye West
Kim Kardashian ve Kanye West, 29 Eylül 2019’da Cipriani’nin NYC’deki restoranına öğle yemeği için giderken görüntülendi. (Splash News)

Kaynak bize, “Kim ve Kanye şimdi dostane bir şekilde birlikte ebeveynlik yapıyorlar ve bunun Pete’in Avustralya’da olmasıyla ilgisi var” dedi. “Kanye şu anda Malibu’daki evinde yaşıyor ve çocuklarla çok fazla zaman geçiriyor. Çocuklarla akşam yemeği için birçok kez Kim’in evine gitti ve Pete orada olmadığı için evine gelmekte kendini rahat hissediyor. Kanye, Kim’e Pete’in Avustralya’da kalmasını istediğini söyledi, ancak görünüşe göre ilişkileriyle uzlaştı, çünkü şu anda yüzünde değil. ”

Kim Kardashian Pete Davidson
Kim Kardashian ve erkek arkadaşı Pete Davidson, 30 Nisan 2022’de Washington DC’deki Beyaz Saray Muhabirleri yemeğine katıldı. (Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi Kim, Ekim 2021’de Pete ile çıkmaya başladıktan sonra, Kanye ikili ile bir ton dramaya neden oldu ve eski ikiliyi suçladı. SNL Kim ile evliliğini mahvettiği için komedyen. Ancak Kim, Pete ile çıkmaya başlamadan çok önce Kanye’den boşanma davası açtı. Neyse ki, bu değişti – ve Kim’in eski kocasıyla ilişkisi de öyle. “Kim ona yeniden ısındı çünkü herhangi bir diziye başlamadı ve huzurluydu. Ailedeki herkes bunu takdir ediyor çünkü çocukların birbirleriyle savaş halinde olan ebeveynleri olmaması çok önemli” dedi.

Ayrı bir kaynak bize, her şey daha iyi olsa da, evliliklerinin sonsuza kadar bittiği gerçeğini tam olarak atlatamadığını söyledi! Kaynak, “Şu anda Kanye ve Kim arasında işler iyi” dedi. HollywoodYaşam“Tek sorun, iyi geçindiklerinde, Kanye’nin işlerin tamamen bittiğini tamamen kabul etmesini zorlaştırması. Bir gün Kim ile bir şeyleri düzeltme hayalinden vazgeçmedi, bu üzücü çünkü artık bitti. Ona karşı duyarlı olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor ama aynı zamanda net sınırlar olduğundan emin olmak için, bu kesinlikle dengeleyici bir hareket ama şu anda işler iyi gidiyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/kim-kardashian-kanye-west-coparenting-better-pete-davidson-away/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir