Kim Kardashian ve Kanye West North’un Basketbol Maçını İzle: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kanye West Kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TMZ

kim Kardashian ve Kanye Batı çocukları için farklılıklarını bir kenara koyuyorlar. Eski sevgililer, 17 Haziran Cuma gecesi 9 yaşındaki kızlarını izlerken birlikte görüntülendi. Kuzey Thousand Oaks spor ve spor salonunda bir basketbol maçı oynayın. tarafından elde edilen resimler, TMZ ve görülebilir burada, göster, 41 yaşındaki Kim ve 45 yaşındaki rapçi, yoğun bir şekilde kızlarının hareketlerini izlemeye odaklanmış görünüyor. göre TMZ kaynağa göre, ünlü ebeveynlerin hiçbiri “tezahürat ederek ya da başka bir şeyle büyük bir olay yaratmadı.” Ancak, oyun boyunca birkaç kez birbirleriyle konuştular.

kim Kardashian
Kim Kardashian, kızı North’un basketbol maçını gömme bir tişört, kot pantolon ve patikle izledi (Fotoğraf: TMZ)

Kim’in erkek arkadaşı, Pete Davidson28 yaşında, ortalıkta görünmüyordu ve bunun için iyi bir sebep olabilir. Kanye, “Kete” denildiği gibi, ne de eskisini onaylamadığını açıkça belirtti. Cumartesi gecesi canlı komedyen dört çocuğuyla vakit geçiriyor. Mart’ta Instagram Hikayesinde, Pete’in çocuklarla ilgili önceki şakalarından bazılarını seslendirdi ve bunların SKETE’nin çocuklarından “uzak durmasının bir başka nedeni” olduğunu iddia etti. Yahoo! Hayat. Kanye, Kim ve Pete’i alenen kınadı ve yılın başlarında Pete’e internette birkaç kez zorbalık yaptı, hatta bir keresinde eski başkan adayının dövmesiyle dalga geçtiğinde ona “serseri” demişti. Hillary Clinton.

Haziran ayında, bir kaynak aynı duyguyu HollywoodYaşam. “[It’s not something] Kanye, Kim’le ne zaman ayrılacağına hazırlandı, hatta bunu düşünüyordu” dedi. HollywoodYaşam Kim ve Pete’in şaşırtıcı romantizmi hakkında. “Pete ve çocukların bu kadar hızlı yakınlaşması Kanye için çok rahatsız edici. Gittiği her yerde onların fotoğraflarını bir arada görmek gerçekten zor ve o sadece her şeyin farklı olmasını diliyor.”

Kanye Batı
Kanye West, North’un basketbol maçı için siyah eşofman ve kırmızı bir kapüşonlu giydi (Fotoğraf: TMZ)

Yine de bu, Pete’in Kim ve Kanye’nin paylaştığı dört çocuğu tanımasını engellemedi. Aslında Kim, Pete’e çocukları konusunda o kadar çok güveniyor ki, Pete’in onu almasına izin verdi. Aziz, 7, yalnız bir gezide. Pete, 4 Haziran’da Batı Hollywood’daki The Cheesecake Factory’ye doğru yola çıkarken Saint’in elini tatlı bir şekilde tutarken fotoğraflandı. Bundan önce, Pete, Kuzey’le birlikte pembe bir Moke arabasında Kuzey Amerika’nın sokaklarında keyifli bir gezintiye çıkarken görüldü. Scott Disickkapılı topluluk.

Kardashian ailesine yakın bir içeriden birine göre Pete, Kim’in çocuklarıyla Aralık 2021’de tanıştı. “Pete, Kim’in çocuklarıyla tanıştı ve onu onlarla ‘annenin arkadaşı’ olarak tanıştırdı. Kim, onlarla etkileşim kurmasının gerçekten sevimli olduğunu ve tanıştığı herkesi yaptığı gibi çocuklarını güldürmeye ve güldürmeye çalışmasının çok sevimli olduğunu düşündü!” kaynak münhasıran anlattı HollywoodLife.

Kanye, Kim’den boşandığından beri birkaç kadınla bağlantılı ve son sevgilisiydi. Chaney Jones, 24, Haziran başında kendi yollarına gitmeden önce. Ondan önce flört etti kesilmemiş mücevheraktris Julia Fox32 ve Rus modeli Irina Shayk36. Kanye’nin flörtlerinden hiçbiri çocuklarıyla tanışmış gibi görünmüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/kim-kardashian-kanye-west-north-basketball-game-photos/

Yorum yapın

SMM Panel