Kim Kardashian ve Kanye West Boşandıktan Sonra 8 Ay Boyunca Konuşmadı – Hollywood Life


Kim Kardashian, yeni bir podcast röportajında ​​Kanye West hakkında her şeyi anlattı ve eski sevgililerin ‘hayran kitlelerinin’ halka açık dramalarına dahil olmasından duyduğu hayal kırıklıklarını açıkladı.

kim Kardashian41 yaşındaki eşinden boşanmasıyla ilgili yeni bilgiler paylaştı. Kanye Batı44, dizinin son bölümünde Zayıf Değil Ama Şişman Değil dijital ses dosyası. Şubat 2021’de Ye’den boşanma davası açan Kim, ev sahibine “Boşanmanın başında birbirimizle konuşmadan yaklaşık sekiz ay geçirdik” dedi. Amanda Hirsch. “Sonra bilirsin, yeniden konuşmaya başladık ve ben donda prömiyeri” diye ekledi.

kim Kardashian
Kim Kardashian (Fotoğraf: Shutterstock)

SKIMS kurucusu, ünlü eski sevgililer konuşmazken Kanye’nin hala dört çocuğunu gördüğünü açıkladı. “Sadece bir dakika konuşmadım ve tüm ilişkilerde böyle olacağını düşünüyorum. Umarım günün sonunda ortak ebeveynlik hedefleri biz oluruz” dedi. “Arkama bakıyorum ve annem [Kris Jenner] ve baba [Robert Kardashian] Zor zamanlarından geçtiler ve insanların yeniden uyum sağlamaları bir dakika sürdü ve hepsini daha önce gördüm.” Bir zamanlar “Kimye” olarak bilinen çift arasındaki son sosyal medya dramından sonra Kim – şimdi çıkıyor Pete Davidson28, – “her zaman gerçekten umutlu” olduğunu söyledi, tekrar iyi ilişkiler kurabilirler.

Podcast’te “O harika bir baba ve ben olsam da olmasam da birinin nasıl iletişim kurmak istediğini gerçekten yargılamadım” dedi. “İçeride kim olduğunu biliyorum. Ve ne demek istediğini biliyorum ve neyi ifade etmek istediğini biliyorum ve bu, birini bunca yıldır tanımanın güzelliği. Stresli olabilir ve pek çok şey olabilir ama bence çocuk sahibi olduğunuzda pozitif olmanız ve olumluya olduğu kadar sert bakmanız gerekiyor.”

Kim, kendisinin ve Kanye’nin hayran kitlelerinin halka açık dramalarına dahil olmasının dört çocuk annesi için “süper sinir bozucu” olduğunu açıkladı. “O kadar destekleyici ve inanılmaz güçlü bir hayran kitlesi var ve onlar harika. Ve insanların artık bir arada olmaması, o insanların beni sevmemesi ve benim hayran kitlemin de onu sevmemesi anlamına gelmiyor. Ailelerin boşanması, özellikle de kamuoyunun gözünde zaten yeterince zormuş gibi, tüm bu dış etkenler olmamalı.”

Kim & Kanye
Kanye West ve Kim Kardashian (Fotoğraf: Shutterstock)

Ayrılmalarından bu yana Kanye, birkaç kadınla romantik bir bağ kurdu. Kısa bir süre aktrisle çıktı Julia Fox ve şimdi modelle devam etmiş görünüyor Chaney Jones, 24. Kim eski sevgilisinin aşk hayatı hakkında “Sadece onun mutlu olmasını istiyorum ve o en tatlısı gibi görünüyor, ben seni mutlu eden neysem oyum” dedi. “Ne olduğu umurumda değil. Sadece hayatınıza ve her şeyinize yansıyacağını düşünüyorum ve ebeveyn olarak nasıl olduğunuzu. O mutlu olduğu sürece, onun için bunu gerçekten istiyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/12/kim-kardashian-kanye-west-didnt-speak-eight-months-divorce-interview/

Yorum yapın

SMM Panel