Kim Kardashian ve Daha Fazlası – Hollywood Hayatı


Kim Kardashian ve Daha Fazlası – Hollywood Hayatı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock/Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Her yerde babaları kutlamanın zamanı geldi ve 2022 Babalar Günü’nün 19 Haziran sabahın erken saatlerinde başlamasından bu yana uzun bir ünlüler listesi tam da bunu yapıyor! kim Kardashian, Justin Bieberve Kate Hudson kendi babalarına ve çocuklarının babalarına olan sevgisini paylaşmak için sosyal medya hesaplarını kullanan birçok ünlü yüzden sadece birkaçı. İster takdir edilen ebeveynle geçirdikleri en güzel anlardan bazılarının geçmişe dönük fotoğraflarını paylaşsınlar, isterse minnet dolu güçlü mesajlar yazsınlar, bu gönderiler kesinlikle her babayı gülümsetecek ve özel hissettirecek.

Aşağıdaki en iyi ünlü Babalar Günü hediyelerinden bazılarına göz atın!

kim Kardashian

Kim ayrılmış olabilir Kanye BatıGeçen yıl dört çocuğunun babası, ama bu onu Babalar Günü’nde sevgisini göstermekten alıkoymadı. Realite yıldızı, rapçinin kızları da dahil olmak üzere kuluçkasıyla sevimli bir fotoğrafını paylaştı. Kuzey9 ve Chicago4 ve oğulları, Aziz6 ve mezmur, 3 ve harika bir baba olduğu için ona teşekkür eden tatlı bir başlık ekledi. “Bebeklerimize en iyi baba olduğunuz ve onları bu şekilde sevdiğiniz için teşekkür ederiz! Babalar Günün Kutlu Olsun Ye” yazıyordu.

Güzel, geç kalan babasına da seslendi. Robert Kardashian, onun ve onun fotoğraflarını ve sevgi dolu bir mesaj göndererek. “Şimdiye kadarki en iyi babanın Babalar Günü kutlu olsun! Çocuklar bana, eğer sen cennetteysen bugün seninle nasıl kutlayacağımı sordular ve bana en tatlı önerileri verdiler. Seni özlüyorum ve tüm ruhumla seviyorum” diye yazdı.

Kate Hudson

Kate kızının en tatlı videosunu paylaşmak için Instagram’a gitti rani3, kocası ve Rani’nin babasıyla, Danny Fujikawa. Klipte, baba ve kızı, Rani’nin yanağına bir öpücük vermeden önce yüzleri birlikte poz veriyor ve gülümsüyor. “İnanılmaz bir babanın Babalar Günü kutlu olsun. Seni çok seviyoruz! ❤️🙏,” diye yazdı Kate başlıkta.

Ayrıca üvey babasıyla bir fotoğrafını da paylaştı. Kurt Russell, başka bir sevgi dolu resim yazısı ile birlikte. “Eğlenceli, maceracı, tutkulu, kararlı, dürüst, özverili, harika bir baba ve Los Angeles’ın en iyi saçı! Şanslıyız! Seni seviyorum baba! Mutlu Babalar Günü💫” yazdı.

Justin Bieber

Justin ayrıca babasının bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. Jeremy Bieber. “Seni seviyorum popo! Mutlu Babalar Günü! Dört gözle beklemek için çok fazla. En iyisi hala önümüzde! Oğlunuz olmaktan onur duyuyorum,” diye yazdı yanında.

Chris Pratt

Chris Pratt eşi de dahil olmak üzere ailesiyle birlikte görüldü Katherine Schwarzenegger ve onların iki çocuğu, lila1 ve bir aylık eloise, Babalar Günü’ndeydi ve harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu. Muhabbet kuşları tatlılarını bebek arabalarına iterken gezintiye çıktılar. Aynı gün Katherine, hem Chris’e hem de babasına seslenmek için Instagram’a gitti. Arnold Schwarzeneggerözel günün şerefine.

“Adamlarım! Harika babam/eğlence dolu Opa’mın ve harika ve sevgi dolu kocamın Babalar Günü kutlu olsun. Çok müteşekkirim. İkinize de sahip olduğumuz için hepimiz çok şanslıyız! ♥️” diye iki gururlu babanın fotoğraflarıyla dolu bir gönderiye yazdı. Chris aynı zamanda oğlunun babasıdır. Jack9, eski sevgilisiyle paylaştığı Anna Faris.

Tallulah Willis

Tallulah Willis onun ve babasının fotoğraflarını paylaştı, bruce willis, ve dokunaklı bir başlık ekledi. “Bana insanları bir gülümsemeyle nasıl seveceğimi gösterdin, bu güç kendi kendine yeten aptalda yatar, bana kollarını uzatmanın ve mümkün olduğunca çok insanı yakın ve rahat tutabilmek için bu düzgün yolu öğrettin. sen benim açık ara en havalı arkadaşımsın 🌱” diye yazdı.

John Travolta

John Travolta kızı da dahil olmak üzere onun ve çocuklarının bir fotoğrafını paylaştı ella22 ve oğlu Bünyamin, 11 ve başlıkta baba olduğu için ne kadar minnettar olduğundan bahsetti. “Baba olmak ayrıcalıktır. sizi seviyorum bebeklerim Herkesin Babalar Günü kutlu olsun” diye yazdı. John aynı zamanda merhum oğlunun babasıdır. jet.

Kris Jenner

Kris Jenner, hayatındaki birçok baba ve çocuğun fotoğraflarının bir kolajını içeren bir gönderiyi paylaşmak için Instagram’a gitti. Aralarında Kim’in de bulunduğu dört çocuğunun babası olan rahmetli eski kocası Robert’ı da dahil ettiler. Kourtney Kardashian, Khloe Kardashianve Rob Kardashianeski kocası Caitlyn Jenneren küçük iki çocuğunun babası olan, Kendall Jenner ve Kylie jennerkızının babası olan oğlu Rob’un yanı sıra Rüya5 ve diğer birçok torununun babaları.

“Hayatımızdaki tüm harika babaların Babalar Günü kutlu olsun!!! Miniklerimizi böyle sevdiğiniz için teşekkür ederiz” diye yazının başlığına yazdı. “Babaları olarak size sahip oldukları için çok şanslılar. Oğlum Rob için… sen en harika babasın ve Dream ile arandaki bağı görmek bana hiç tahmin edemeyeceğin kadar mutluluk veriyor. Baba olmak için doğdun. Seni seviyorum! Babalar Günü kutlu olsun ve herkesin bu kadar sevgiyle çevrili güzel bir gün geçirmesini diliyorum.”

Justin Timberlake

Justin Timberlake iki oğlunun sırtının fotoğrafını paylaştı, Silas7 ve Fineas, 1, piyano çalıyor. “En sevdiğim iki melodi. ❤️❤️ Dışarıdaki tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!!!” başlıkta yazdı.

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen kocasını onurlandırdı Tom Bradyoğullarının babası kim Bünyamin12 ve kızı Vivian, 9, Vivian’ın onu yanağından öptüğü şirin bir fotoğrafla. Babanın bir numaralı amigo kızı! Seni çok seviyoruz!!! Mutlu Babalar Günü! ❤️” yazdı. Tom aynı zamanda oğlunun babası John14, eski sevgilisiyle paylaştığı Bridget Moynahan.

Tom ayrıca Mutlu Babalar Günü mesajlarını paylaşmak için kendi Instagram hikayesine gitti.

Vanessa Bryant

Vanessa Bryant onur Kobe Bryantmerhum kocası ve çocuklarının babası, Natalya19, Bianka5, kapri2 ve geç Gianna, biri basketbol efsanesiyle, diğeri de kendisi ve kızlarını Kobe’nin çocukluk evinin önünde mutlu bir şekilde poz verirken gösteren birkaç fotoğrafla. Altyazılardan birinde “Babalar günün kutlu olsun bebeğim” yazdı.

salma hayek

salma hayek onu ve kocasını içeren rahat bir aile fotoğrafı paylaştı François-Henri Pinault ve 14 yaşındaki kızlarını da içeren çocukları sevgililer günü. Altyazıda Babalar Günü etiketini kullandı.

Diane Kruger

Diane Kruger kızının fotoğrafını paylaştı Nova3, erkek arkadaşıyla paylaştığı kişi Norman Reedus, bir pastayı süslemek için görünen. Norman’ı etiketlerken başlığa “Babalar Günü Kutlu Olsun” yazdı.

Rita Wilson

Rita Wilson kocasının fotoğrafını paylaştı Tom Hanksoğulları paylaştığı kiminle çet31 ve Truman, 26, bir ütü masasının üzerinde ütü yapıyor ve sevimli bir başlık ekledi. “Mutlu Babalar Günü!!!!! Hepsini yapabilir!” yazıyordu. Tom’un aynı zamanda babası Colin Hanks44 ve Elizabeth Hanks40.

Mandy Moore

Mandy Mooreeşinden ikinci çocuğunu bekleyenler taylor kuyumcu, Instagram’da kendisine sevgi dolu bir haraç paylaştı. Bir yaşındaki oğulları ile siyah beyaz bir fotoğrafını içeriyordu. Gus. “Sen. @taylordawesgoldsmith, yapma ve birçok inanılmaz şey olma yeteneğinle beni etkiledin, ama seni bir baba olarak izlemek açık ara en etkileyici başarın,” diye fotoğrafın yanına yazdı. “Sen kesinlikle en iyisisin ve enerjini, kalbini, bilgeliğini, mizahını ve çok daha fazlasını tatlı Kazımıza dök. Ayrıca….Gerçekten adım attığınız ve şu anda yolda eğlenceli ebeveyn olduğunuz için teşekkür ederim, böylece dinlenip şarkı söyleyebilir ve büyümeye devam edebilirim #2. Sorumluluğun başında olduğun için en şanslı biziz!! Hayatımızdaki tüm babalara ve baba figürlerine: Bugünün ve tüm günlerin Babalar Günü kutlu olsun! Xo 💓💓💓💓”

Meghan McCain

Meghan McCain kocasının fotoğrafını paylaştı Ben Domenech kızıyla el ele tutuşmak özgürlük1.
Ben, olacağını hayal edebileceğim en inanılmaz baba ve kız baba. Babalar günün kutlu olsun @btdomenech! Benim için Babalar Günü’ne gelince… Zaten biliyorsun. Babaları artık aramızda olmayanlara sevgi ve güç gönderiyoruz. Berbat, zor ve hepimiz kederi elimizden geldiğince yönetiyoruz. 🙏🏻♥️,” başlığında yazdı.

Mindy Kaling

Mindy Kaling babasına haraç ödedi, Avu Çokalingamiki çocuğuyla birlikte yürürken çekilmiş değerli bir fotoğrafını paylaşarak, Katherine4 ve Spencer, 1. “Büyük Babalar, Büyük Büyükbabalar Yapar! Ailemin kahramanı babamın Babalar Günleri kutlu olsun” diye yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/celebrities-fathers-day-2022-tributes-pics-4770689/

Yorum yapın

SMM Panel