Kim Kardashian ve Daha Fazla Haraç Sonrası – Hollywood Life


Kim Kardashian ve Daha Fazla Haraç Sonrası - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FZS / MEGA

kim Kardashian42, en küçük kızını kutladı Şikago Batı15 Ocak’ta 5. doğum günü. instagram Onunla uyumlu siyah pijamalar giyerek yatakta oturup poz veren ufaklığın birkaç sevimli fotoğrafını paylaşmak için tatlı ve sevgi dolu bir başlık ekledi. Mesaj, tatlı kızın SKIMS kurucusuna nasıl benzediğinden bahsediyordu.

“İkizim. 5. Doğum Günün Kutlu Olsun, ”diye yazdı Kim. “5 yaşında olduğuna gerçekten inanamıyorum! Annen olduğum için çok gurur duyuyorum, bu tüm dünyadaki en güzel duygu. Sen tüm dünyadaki en sevimli, en aptal, en bağımsız şefkatli kızsın ve seni çok seviyorum!

Kris Jenner
Kris Jenner’ın Chicago’ya mesajı. (Instagram’ın izniyle)

Kim gönderisini paylaşmadan sadece birkaç saat önce, Chicago’nun büyükannesi Kris Jennerona götürdü instagram torununa bir not vermek için. “Güzel torunum Chi Chi’nin doğum günü kutlu olsun!!!! Sen bizim her odayı aydınlatan küçük bebeğimizsin,” diye yazdı siyah beyaz bir kağıdın yanına. Fotoğraf onun ve Chicago’nun birlikte poz vermesi. “Her gün güneş ışığını ve gülümsemeleri getiriyorsunuz ve çok kibar, tatlı, sevgi dolu, sanatsal, yaratıcı, cömert, eğlenceli ve en iyi şekilde kucaklanıyorsunuz.”

“Sen harika bir evlat, torun, kız kardeş, kuzen, yeğen ve arkadaşsın ve Tanrı beni büyükannen olarak seçtiği için çok mutluyum!!!” diye devam etti. “Seni bilemeyeceğin kadar çok seviyorum!!!! Lovey xoxo” diyerek paylaşımını aşk ve doğum günü ile ilgili emojilerle tamamladı.

Kim’in eski sevgilisiyle paylaştığı Chicago’dan sadece birkaç hafta önce Kanye Batı, beş yaşına bastı, annesinin fotoğraflarından birinde sevimli bir şekilde göründü. İkili, Kim için bir bikini üstü ve Chicago için bir tek parça da dahil olmak üzere şık mayolarla dışarıda takılırken kameraya öpüşen yüzler verdi. Düşen anne, altyazıda mini bana “bebeğim” dedi. Sadece bir hafta sonra Kim, Chicago ve ağabeyinin fotoğraflarını da paylaştı. Aziz7, kamera için aptal suratlar paylaştıkları için.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/chicago-west-5th-birthday-kardashian-family-tributes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir