Kim Kardashian ve 4 Çocuğu Ailece Kayak Gezisinde Yamaçlara Vurdu


kim Kardashian‘nin en küçük ekibi kışı en iyi şekilde değerlendiriyor, kar şüphesi var.

12 Şubat’ta SKIMS’in kurucusu eski günleri paylaştı fotoğraflar çocuklarla bir aile kayak gezisinden Kuzey Batı9, Aziz Batı7, Şikago Batı5 ve Mezmur Batı3, eski kocasıyla paylaştığı kişi Kanye Batı.

Kim’i daha önce boyanmış sarı saçlarıyla gösteren tatillerine bir bakış, North ve Kim’in bir telesiyejde birlikte poz verirken çekilmiş bir fotoğrafı, spor eldivenleri, bir bere ve bir ceket giyerken kameraya gülümseyen Psalm ve birkaç bakışı içeriyordu. Chicago, yamaçta pembe bir kayak takımını sallıyor.

Kim, çocuklarıyla ilk kez kayak yapmaya gitmiyor. 2019’da, kendisinin ve Saint’in kayak takımlarıyla karlı bir dağda çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Kim, “Wyoming’de Mükemmel Yeni Yıl” notunu paylaştı.

Yaptıkları diğer aile gezilerine gelince? Aynı yıl, Kim ve küçükleri Bahamalar’a gittiler ve burada birden fazla gol attılar. kumda birkaç değerli aile fotoğrafı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364701/kim-kardashian-and-her-4-kids-hit-the-slopes-on-family-ski-trip?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir