Kim Kardashian, Uvalde Kurbanının Babasının Hapishaneden Tahliye Edilmesini İstiyor


kim Kardashian Teksas, Uvalde’de yas tutan bir aileye yardım etmek için elinden geleni yapıyor.

2 Haziran’da, Kardashianlar Star, geçici olarak serbest bırakılması için dilekçe vermek için hapishane yetkililerine ulaştı Eli Torres24 Mayıs’ta Uvalde okulunda düzenlenen silahlı saldırıda öldürülen 19 çocuktan birinin babası.

“Bu Eliahana ‘Ellie’ Cruz Torres10 yaşında ve Uvalde, Teksas’taki çekimin 19 kurbanından biri” diyen Kardashian, ilkokul öğrencisinin bir fotoğrafıyla Instagram Stories’e yazdı. -Şiddet içeren uyuşturucu suçu, cenazesine katılabilmesi için geçici olarak serbest bırakılabilir.”

Kardashian, “@Bureauofprisons’tan, kızına son vedasını yapabilmesi için Eli Torres’in geçici olarak salıverilmesini istiyorum. Her ebeveyn bunu hak eder.”

Hapishaneler Bürosu çevrimiçi kayıtlarına göre, 45 yaşındaki Eli şu anda Kentucky, Pine Knot’ta kilitli durumda ve 2033’e kadar serbest bırakılması planlanmıyor. Kentucky Eyalet Temsilcisi Attika Scott söz konusu Twitter’dan Federal Hapishaneler Bürosu, Ellie’nin babasının cenazesine katılmasına izin verme talebini reddetti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333256/kim-kardashian-asks-for-temporary-prison-release-of-uvalde-shooting-victim-s-father?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel