Kim Kardashian Uğruna Reality TV’den Vazgeçeceği Tek Mesleği Açıkladı


Kim, “Adalet sistemiyle hiçbir bağlantım yoktu,” diye hatırladı. “Gerçekten zaman harcayan birini tanımıyordum – belki babamın bir arkadaşı ve o dava üzerinde çalıştı ve ben de duruşmayı deneyimleyebildim – ama yakın bir arkadaşım veya aile üyeme gelince, asla deneyimledi.”

Ancak neler yapabileceğini ilk elden deneyimledikten sonra, Kim bu yeni yola girmeye karar verdi.

“Birine nasıl yardım edeceğimi ve nasıl bir fark yaratıp onları oradan çıkaracağımı anladığım için,” diye paylaştı, “Sistemimizle ilgili tüm sorunlar konusunda gerçekten saftım.”

Kim için bir sonraki adıma gelince? “25 Şubat’ta muhtemelen baroya gideceğim” diyerek avukat olma adımlarını tamamlıyor.

Aslında izleyiciler, Kim’in California’daki Baby Bar sınavını birinci sezonda dördüncü denemesinde geçtiğini öğrendiğini gördü. Kardashians. Zirve sırasında Kim, “Bebek barının yüzde 16’lık bir geçiş oranı var – yani birkaç denememi aldı,” dedi ve “sonra bir tane daha var, sanırım yüzde 36’lık bir geçiş oranı gibi, yani yaklaşık bir yıl. “

Kim’in yorumları, hukuka olan tutkusunu keşfettikten üç yıl sonra geldi. Ocak 2020’de TV Eleştirmenleri Derneği’nin kış basın turu sırasında söylediği gibi, “Onlara yardım edebileceğimi bilirsem, gerçekten yardıma ihtiyacı olan birine nasıl hayır diyebileceğimi anlamıyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372531/kim-kardashian-reveals-the-one-profession-she'd-give-up-her-reality-tv-career-for?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir