Kim Kardashian Talk Pete Davidson’ın Sevgililer Günü Hediyesi & İlk Öpücük – Hollywood Life


Kim Kardashian, ailesiyle birlikte ‘Jimmy Kimmel Live’ programında boy gösterirken Pete Davidson ile ilk öpücüğünü yaptı ve ona verdiği tatlı Sevgililer Günü hediyesini paylaştı.

kim Kardashian ile olan ilişkisinin zaman çizelgesine biraz daha bağlam kazandırdı. Pete Davidson 6 Nisan’da yayınlanan bölümde Jimmy Kimmel Canlı. Görüşme boyunca, Jimmy Kimmel izleyicilere Kim ve Pete’in bir tanesi sırasında öpüşürken çekilmiş bir fotoğrafını gösterdi Cumartesi gecesi canlı Ekim başında eskizler. Kim öpüşmenin ilk öpücükleri olduğunu açıkladı ve o ev sahipliği yapana kadar bir araya gelmediklerini doğruladı. SNL (ilk kez Ekim ayının sonunda birlikte görüldüler).

İçinde SNL skeç, Kim ve Pete, Jasmine ve Aladdin gibi giyinmiş ve sihirli bir halının üzerinde diz çökmüşlerdi. Jimmy, gösteriden sonra o halıya ne olduğunu sordu ve Kim, Pete’in aslında ona Sevgililer Günü için verdiğini açıkladı! Pete, koşuya ek olarak, Kim’e skeçte giydiği kıyafeti ve pervane olarak kullanılan cin lambasını da hediye etti. Çok tatlı! Jimmy daha sonra Pete’in Kim’e talk show’da kulise “dev bir buket çiçek” gönderdiğini söyledi.

kim kardashisan pete davidson
Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın ilk öpücüğü. (NBC)

Kim ve Pete, ilk birkaç ay ilişkileri konusunda oldukça mütevazı olsalar da, son haftalarda çok daha fazla halka açık hale geldiler. Kim, Mart ayı ortasında erkeğiyle Instagram yetkilisine bile gitti ve onun adını aldığını açıkladı. markalı göğsünde. Çok kalıcı markalaşmaya ek olarak, Pete’in Kim için “Kızım bir avukat” yazan bir dövme de dahil olmak üzere başka dövmesi var.

kim kardashian pete davidson
Kim ve Pete birlikte bir uçaktan çıkarlar. (SplashNews.com)

Aslında işler o kadar ciddileşti ki Pete, Kim’in çocuklarıyla biraz zaman geçirmeye bile başladı. Gerçek yıldızın en büyük çocuğuyla Kim’in mahallesinde dolaşırken fotoğraflandı. Kuzey Batı, bu haftanın başlarında. Pete, Kim’in ayrıldığından beri ilk yeni sevgilisi. Kanye Batı Şubat 2021’de. İkisi hala boşanmalarının ayrıntılarını araştırıyor, ancak Mart 2022’nin başlarında bir yargıç tarafından “yasal olarak bekar” ilan edildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/kim-kardashian-pete-davidson-valentines-day-gift-first-kiss-interview/

Yorum yapın