Kim Kardashian Spor Salonu Antrenmanı Sırasında Taylor Swift Şarkısını Patlattı: Video – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock / Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock

Eşit kim Kardashian sahip olmak Taylor Swift egzersiz müziği çalma listesinde! 42 yaşındaki realite yıldızı, Taylor’ın 2019 albümünden “You Need To Calm Down” şarkısını dinledi. Sevgili26 Mart’ta Instagram Hikayelerinden bir videoda evindeki spor salonunda ağırlıklarla egzersiz yaparken. eski koca Kanye Batı45. Ama Kim açıkça diziden ayrıldı ve şimdi haklı olarak Taylor’ın müziğini benimsiyor.

Taylor ve Kim’in iyi duyurulan kan davası 2016’da çoktan başladı. Kanye, Taylor tarafından “Famous” adlı şarkısında rap yaptığı bir söz için çağrıldı: “Sanırım Taylor ve ben hala seks yapıyor olabiliriz, neden? O kaltağı ünlü yaptım.” Taylor’ın yayıncısı, söz için Kanye’yi eleştiren bir bildiri yayınladı, ancak daha sonra Haziran ayında Kim, Kanye’nin “Style” şarkıcısına söz hakkında söylediği yasadışı olarak kaydedilmiş telefon görüşmesini sızdırdı. Kim ayrıca geçmişte Taylor’dan sosyal medyada “yılan” olarak bahsetmişti. Mart 2020’de aramanın daha fazla görüntüsü sızdırıldığında, kan davası yeniden alevlenmiş gibiydi ve her iki kadın da sosyal medyada buna atıfta bulundu.

Sonunda, Kim ve Taylor dramayı arkalarına aldılar ve yollarına devam ettiler. Kardashians yıldız, Taylor’ın müziğinden hoşlandığını bile itiraf etti. Kim, Aralık 2021’de bir röportajda “Şarkılarının çoğunu gerçekten seviyorum,” dedi. Bari Weiss.
Kim, en sevdiği T-Swift şarkısının adını bilmediğini itiraf etmeden önce, “Hepsi çok sevimli ve akılda kalıcı,” diye ekledi. “Bir isim bulmak için telefonuma bakmam gerekecek,” diye ekledi.

Geçen yıl hayranlar, Taylor’ın albümünü çıkaracağını açıklamasının ardından Kim-Taylor kan davasının yeniden alevleneceğini düşünmüştü. gece yarısı 21 Ekim’de — Kim’in doğum günü. Fakat, HollywoodLife Kim’e yakın bir kaynaktan öğrendiğine göre Kardashianlar star, Taylor’ın albümünün çıkış zamanına “herhangi bir olumsuz şekilde” bakmadı. İçeriden birisine göre, Kim “bundan uzun zaman önce geçti. Taylor’a başarı ve mutluluktan başka bir şey dilemez.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/kim-kardashian-works-out-taylor-swift-song-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir