Kim Kardashian, Sons Saint & Psalm’ı Röportajı Kestiği İçin Azarladı – Hollywood Life


kim Kardashian41, 21 Haziran’daki röportajını yapamadı. Jimmy Fallon, 47, iki gürültülü seyirci üyesini azarlamadan. Ünlü girişimci oğullarını getirdi Aziz Batı6 ve Mezmur Batı, 3, New York City’deki gece şovuna katıldılar ve çocuklar kameranın önünde oturmalarına rağmen, gürültülü maskaralıkları sayesinde yine de epik bir görünüme kavuştular. “Çocuklar! Çocuklar, durabilir misiniz?” Kim, kendisi ve Jimmy’nin onun hakkında yaptığı sohbet sırasında arka planda duyulabilen oğullarına şunları söyledi: Cumartesi gecesi canlı ev sahipliği işi. “Bu, benimle ilk kez işe gelişin gibi. Yapabilirsiniz lütfen?” dört çocuk annesi ekledi.

Kim Kardashian ve Jimmy Fallon
Kim Kardashian ve Jimmy Fallon (Fotoğraf: Todd Owyoung/NBC)

Kamera, Aziz ve Mezmur’u Kim’in arkadaşıyla sahnenin yanında otururken göstermek için kaydırdı Tracy Romulus‘ kız evlat Remi. Jimmy çocuklara el salladı, Kim’in dediği gibi, “Çocuklar, bu benim ilk kez işe geliyorsunuz. Bunu karıştırma. Hadi!” Jimmy, Kim’le görüşmeye devam etti ve kızını sordu. Kuzey Batı9. doğum günü partisi. Ancak Saint ve Psalm gürültü çıkarmaya devam ettiğinden bu konuşma uzun sürmedi.

“Beyler cidden gitmeniz gerekiyor” Kardashianlar dedi yıldız neşeyle. “Burada olmak istemiyorsan geri dönebilirler. Sorun değil,” diye ekledi Jimmy. Aziz Remi ile kalırken Mezmur sahneden alındı. Kim, en küçük çocuğu hakkında “Yüksek sesle konuşuyordu” dedi. Röportaj kesintisiz devam etti ve Mezmur’un gerçekten de vahşi bir çocuk olduğunu kanıtladı.

Aziz ve Mezmur da araba yolculuğunda kabadayı oldu Jimmy Fallon’ın Başrolde Olduğu Tonight Show stüdyo. Kim Instagram Live’a gitti (yukarıdaki videoda görüldüğü gibi) ve oğullarını kameraya gösterirken, Saint “Merhaba tuhaflar!” diye bağırdı. Kim oğlunu azarladı ama o davranmaya devam etti. “Bunu izliyorsan senden nefret ediyorum,” dedi Saint. “Merhaba Aziz! Onlara ne öğrettiğine bak!” SKKN BY KIM’in kurucusu sert bir şekilde yanıt verdi.

Kim Kuzey, Aziz, Mezmur ve Şikago Batı4, ile Kanye Batı. Ünlü eski sevgililer, Kim Şubat 2021’de boşanma davası açtığından beri dört çocuğuna birlikte ebeveynlik yapıyor. Kim şimdi komedyenle çıkıyor Pete Davidson28 yaşında, çocuklarıyla tanışan ve onlarla vakit geçiren.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/kim-kardashian-scolds-saint-psalm-jimmy-fallon-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel