Kim Kardashian, Sons Saint & Psalm ile Otele Giydirirken: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian ve çocukları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: T.JACKSON/BACKGRID

Kimse SKIMS kurucusu gibi bir bodysuit sallamaz Kim Kardashian! 41 yaşındaki realite TV ikonu ve girişimci, ziyarete giderken New York’taki otelinden ayrılırken siyah bir elbiseyle ünlü kıvrımlarını sergiledi Jimmy Fallon üzerinde Bu Gece Gösterisi. Mayıs ayındaki Met Gala görünümünden hala sarışın bomba görünümünü sallayan Kim, muhteşem bir güneş gözlüğü, gümüş çanta ve uyumlu yerleşik stiletto botlarla görünümü tamamladı. Güzel bir doğal makyaj görünümü için gitti. Her iki kolda da eski kocasından iki çocuğu vardı. Kanye “Ye” Batı, Aziz6 ve mezmur3.

Kim Kardashian, Saint ve Psalm West
Kim Kardashian, oğulları Saint ve Psalm ile 21 Haziran 2022’de New York’ta göründü. (T.JACKSON/BACKGRID)

Saint kırmızı bir Yankees top şapkası giydi ve sıradan havalı görünümünü bir pazen ceketle tamamlarken, Psalm yeşil renkte özdeş bir Yankees şapkası ve uyumlu spor ayakkabılarla kamuflaj baskılı bir ceket giydi. Kim’in en yeni elbisesi, cesur moda seçimiyle üstün olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. File bir tulum, siyah deri bir catsuit ve hatta bir balonlu pembe tanga elbise giydiği görüldü – ve bu, geçen yıl giydiği elbiselerden sadece birkaçı.

Görünüm onunla ilişkisi olarak gelir Cumartesi gecesi canlı yıldız Pete Davidson, 28, ısınıyor. Bir kaynak anlattı HollywoodYaşam SADECE Haziran ayının başlarında, sevimli ve ayrılmaz çift ilişkilerinde bir sonraki mantıklı adımı tartışıyor. İçerideki bir kaynak bize, “Kim ve Pete tüm boş zamanlarını birbirleriyle geçiriyorlar, bu yüzden bir sonraki adımı atmak ve birlikte hareket etmek hakkında konuşmak mantıklı” dedi.

Kim Kardashian, Saint ve Psalm West
Kim Kardashian, 21 Haziran 2022’de Saint ve Psalm West ile New York’taki bir otelden ayrılıyor. (T.JACKSON/BACKGRID)

“Bu, ikisinin de hafifçe aldığı bir karar değil. Kim, önce tüm çocuklarıyla tartışmadan bu adımı atmazdı,” diye açıkladı kaynak, açıkça, Kim’in Ye – Saint ve Psalm’dan dört çocuğunu ve onunla birlikte olduğunu belirtti. Chicago4 ve Kuzey, 8. “Bu noktada Pete çocuklarıyla çok fazla zaman geçirdi ve kesinlikle onlara bayılıyor. Pete’i büyük bir çocuk olarak görüyor ve hepsinin ne kadar iyi geçindiğini görmekten hoşlanıyor” dedi.

Pete kesinlikle çocuklarla bağ kuruyor. Kısa bir süre önce Saint’i peynirli puflar almak için tek başına bir gezi için Wal-Mart’a götürürken görüldü ve ayrı bir gezide onu LA’s The Grove’daki The Cheesecake Factory’de bir öğle yemeğine çıkardı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/kim-kardashian-bodysuit-hotel-sons-saint-psalm-photos/

Yorum yapın

SMM Panel