Kim Kardashian, Son Saint West’in Diş Perisi İçin Notunu Paylaştı


Çocuklar bugünlerde!

14 Ocak’ta kim Kardashian onun üzerine yazdı instagram Oğlunun anlattığı hikayeler Aziz Batı, 7, “1. dişini kaybetti!” Popüler oyun uygulaması Roblox’un sanal para birimine atıfta bulunarak para yerine “lütfen Robux’a sahip olup olamayacağını” sorduğu yazdığı bir notu paylaştı.

Saint, “Lütfen çantayı kontrol edin. Notun üzerinde, mücevher ve giyim şirketi Chrome Hearts’ın logosunu taşıyan bir kese var.

Gerçekten de, Aziz dileğini yerine getirdi. Kim daha sonra kendisi için bir Roblox hediye kartının ve kısmen altın yaldızla kaplı 2 dolarlık bir banknotun altında duran el yazısıyla yazılmış bir mektubu paylaştı. SKIMS kurucusu, kızına atıfta bulunarak, “Kuzey, diş perisinin el yazısıyla yazdığını söylüyor, ki bunu 15 yıldır yapmadım.” Kuzey Batı9. “Haa.”

“Diş perisi görevinde olduğunu” belirten Kim, daha sonra büyüsünü yaptı ve kısa süre sonra oğlunun yatağının üzerine ve etrafına serpilmiş altın parıltılı bir video yayınladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361551/kim-kardashian-shares-son-saint-west-s-note-for-the-tooth-fairy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir