Kim Kardashian SKKN BY KIM’i Başlattı: Cilt Bakımı Hattını Buradan Satın Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

kim Kardashian SKKN BY KIM adlı yeni bir cilt bakım markasıyla KKW Beauty ve KKW Fragrance’ı kapattıktan sonra güzellik oyununa geri döndü. Bir basın açıklamasına göre, yeni ürünler “insanların cildine güven duymalarına yardımcı olmak için tasarlanmış gençleştirme, beslenme ve evde hoş bir deneyim” sunacak.

Kim, “İşle ilgili tüm çabalarımda, performans odaklı, ustalıkla hazırlanmış ve evrensel olarak sevilen ürünlerle pazardaki boşlukları doldurma tutkumla beslendim ve aynı dürtü ve yaklaşımı kendimle birlikte taşıdım. eski bir cilt bakım markası yaratmak için.”

Kendi mücadelelerinin bu yeni markanın yaratılmasına nasıl yol açtığını da açıkladı, “Sedef hastalığı teşhisi olarak başlayan şey, cilt bakımı keşifleri yolculuğumun katalizörü oldu ve cildim ve ona nasıl bakım yapacağım hakkında daha fazla bilgi edinmem için bana ilham verdi. Yıllar boyunca en iyi dermatologlar ve estetisyenlerden bazılarıyla çalışmak, uzmanlıklarından öğrenmek için bana inanılmaz bir fırsat verdi ve öğrendiklerimi paylaşmam gerektiğini biliyordum.”

SKKYN BY KIM, dokuz temel ürününü 21 Haziran 2022’de 12 PM ET/ 9 AM PT’de, doğrudan tüketiciye yönelik web sitesi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335172/kim-kardashian-skkn-by-kim-launch?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel