Kim Kardashian SKIMS’ten Şeffaf Siyah Catsuit Modelleri: Video – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: 247PAPS.TV / Sıçrama Haberleri

Pete Davidson şanslı bir adamdır. kim Kardashian41 yaşındaki kendisine gönderilen bir videoda muhteşem vücudunu sergiledi Instagram Hikayeleri Dördün annesi, seksi kıvrımlarını sergileyen SKIMS Shapewear serisindeki şeffaf siyah bir catsuit içinde olağanüstü görünüyordu. Kim, “biraz seksi zamanlar” için ideal olan kıyafeti tanımlarken esmer saçlarını açık bıraktı.

Kim, devasa dolabının içinde çekilen aynalı videoda kedi takımını modellerken, “Bu güçlü ağ örgülü siyah elbise benim favorilerimden biri olmalı,” dedi. “Onunla bot giydim. Ama bu tamamen kapkaç yapıyor” diye ekledi. “Sanki sana söylemeye başlayamıyorum bile. Bu muhtemelen benim en sevdiğim SKIMS parçam. Bir elbise içinde tam bir kapışma gibi. ”

Milyarder iş kadını, kedi kıyafetinin tüm saflığından hoşlanmayan herkesin, hayranlarına göstermek için Kim’in açık kıyafetinin üzerine giydiği gibi bir palto giyebileceğini söylemeye devam etti. Kim, tam kıyafeti modellerken, “Bu elbise için Balenciaga taklit kürk ceketim, gözlüklerim, botlarım gibi giyerim ve biraz seksi zaman geçiririm ya da sevimli bir randevu gecesi yaparım” dedi.

kim Kardashian
Kim Kardashian 6 Mart 2019’da Fransa, Paris’te (Fotoğraf: AbacaPress / SplashNews)

SKIMS için büyük bir başarı oldu Kardashians ile tutmak şap Vücut pozitif markasını 2019’da piyasaya sürdü ve Ocak 2022 itibariyle şirketin tahmini değeri 3,2 milyar dolar. New York Times. SKIMS parçaları Kim’in kendisi ve kız kardeşleri tarafından modellenmiştir. Kylie jenner, Kendall Jenner, Kourtney Kardashianve Khloe Kardashian bazen.

Kim’in şirketi mayo seçeneklerini içerecek şekilde genişledi. SKIMS Swim, 18 Mart’ta piyasaya çıktı ve çeşitli seksi bikiniler içeriyor. Kim, 20 Mart’ta Miami’de SKIMS Swim için bir VIP lansman etkinliği düzenledi ve gümüş bir bikini üstü ve dar tayt giydi. Tarzıyla her zaman şovu çalmayı Kim’e bırakın!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/kim-kardashian-catsuit-skims-shapewear-video/

Yorum yapın