Kim Kardashian SKIMS Çekimi İçin Pembe İç Çamaşırıyla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian SKIMS Çekimi İçin Pembe İç Çamaşırıyla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RHTY/starmaxinc.com/REX/Shutterstock

kim Kardashian 14 Ekim Cuma günü en son SKIMS fotoğraf çekimi ortaya çıktığından, yapılması gereken bir iş olduğunda tüm gürültüyü nasıl engelleyeceğini tam olarak biliyor gibi görünüyordu. 41 yaşındaki makyaj patronu, ortasındaki seksi enstantanelerde lazer odaklı görünüyordu. eski Kanye West’in kendisine ve KarJenner ailesine yönelik son sosyal medya saldırıları. Makyajsız hale gelen Kim, markanın paylaştığı dudak uçuklatan fotoğraf albümünde sıcak pembe iç çamaşırları ve şekillendirici serisinden bedene oturan bir üst modelledi. Instagram.

Gönderi, Kim’in 9 yaşındaki kızıyla ilgilenirken görüntülenmesinden sonra geldi. Kuzey’in Basketbol oyunu. Kuzey’i Kim ile paylaşan Kanye, Aziz6, Chicago4 ve mezmur, 3 – ayrıca solo dondurma randevusuna gitmeden önce oyun tarafından durduruldu. Gezi, Kim’in tüm çevrimiçi dizisinin ardından onunla konuşmadığı yönündeki haberler üzerine geldi. TMZ.

Son birkaç hafta içinde Kanye, Kim’in ebeveynliğini çarptı, patladı Khloe Kardashian Kim için ayağa kalktıktan ve herkesi sürükledikten sonra Gigi Hadid ile Hailey Bieber “White Lives Matter” gömlek tepkisinin ardından. Ayrıca anti-Semitik paylaşımlar yaptıktan sonra Instagram ve Twitter hesaplarını askıya aldı. Tüm bunların ortasında, çıkış, Kim’in “kendini Kanye ile olan durumdan tamamen çıkardığını” ve aramalarına cevap vermeyeceğini söyledi.

Raporlama, ÖZEL OLARAK söyleyen bir kaynakla senkronizedir. HollywoodYaşam Kim’in Kanye ile ilişki kurmamaya çalıştığını. “Kanye’nin son zamanlarda yaptığı her şeyden ve yaptığı tüm tartışmalı açıklamalardan ve tavırlardan sonra, Kim kendini Kanye’yi çevreleyen tüm bu dramadan mümkün olduğunca insani bir şekilde uzaklaştırmak istiyor.” İçeriden biri, “Kim, böyle davrandığında onunla hiçbir şey yapmak istemediğini söyledi, ancak Kanye umursamıyor” dedi.

İkinci bir kaynak anlattı HollywoodYaşam KarJenners’ın nihayet maskaralıklarıyla işi bittiğini. İçeriden biri, “Kim’in ailesi, Kanye ile daha önce bu yoldan geçmiş gibi hissediyor ve onu her affettiklerinde, gidip hepsini tekrar otobüsün altına atıyor” dedi. “Ama bu sefer farklı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/kim-kardashian-hot-pink-underwear-skims-shoot-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir